Ahmet Hakan ölüme mi gidiyor!

Ahmet Hakan ölüme mi gidiyor!
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Irak gezisi programında yer alacak olan Ahmet Hakan sanki ölüme gidiyor gibi açıklamalarda bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun büyük bir cesaret örneği göstererek Irak'a ziyaret gerçekleştirecek olan eipte gazeteci olarrak yer alan Ahmet Hakan çok korktuğunu ifade etti. Kılıçdaroğlu'nun böylesine bir cesaret sergilediği ortamda kaçmak erkekliğe  yakışmazdı diyerek helallik istedi.

Dışişleri Bakanlığı’nın güvenlik uyarısı nedeniyle nedeniyle 58 basın mensubu yerine haber ajanslarının muhabirleri ile sınırlı sayıda köşe yazarı ile Irak’a gidecek olan Kılıçdaroğlu’nun heyetinde, CHP Genel Başkan Yardımcıları Faruk Loğoğlu, Gürsel Tekin, Erdoğan Toprak ve bazı milletvekilleri ile işadamları yer alacak.

Ahmet Hakan açıklamalarında şu ifadeler yer verdi;


Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde 'Türk Dışişleri yetkilileri CHP’yi uyardı. “Gitmeyin” dedi. “Riskli bölge” dedi. “Tehlike var” dedi. Fakat CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, tüm bu uyarılara rağmen Bağdat’a gitme kararından vazgeçmedi. Bu durumda “Tehlike varmış, ben gelmiyorum arkadaş” demek “delikanlı”ya yakışmazdı. Yani gitmek dışında başka bir seçenek kalmadı benim için... Aramızda kalsın: Korkuyorum ama yine de gidiyorum. Hakkınızı helal edin. Ben sizden razıyım, umarım siz de benden razısınızdır.' (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com