Ahmet Hakan'a dokunan yanıyor!

Ahmet Hakan'a dokunan yanıyor!
Star Gazetesi'nin 'ultra yandaş' (profilinde yazıyor) yazarlarından Hikmet Genç, Yiğit Bulut'un ataması ile ilgili Ahmet Hakan'a sataşınca gecikmeli de olsa tokat gibi bir cevap aldı..

Star Gazetesi'nin AKP'nin bütün kararlarına, projelerine ve daha tasarlamadığı yeni faaliyatlara dahi evet diyen, kendi tabiriyle ultra yandaş yazarı Hikmet Genç, Twitter'dan Ahmet Hakan'a laf çakmaya çalıştı. 22 bin küsür takipçisi olan yandaş kardeş, 845 bin küsür takipçili twitter üstadı Ahmet Hakan'ın mahalledeki tinerci çocuklardan biri sandı herhalde(!)

Yiği Bulut'un Başbakan'ın başdanışmanlığına getirilmesini; "Yiğit Bulut Başbakanlık Başdanışmanı oldu... Aman Ahmet Hakan duymasın... Orucunu bozar mazallah!..." diyerek Twitter'da paylaşan Hikmet Genç'e Ahmet Hakan'dan cevap gecikmedi. "Makama tapan herkesi kendi gibi sanar" diye cevap verdi. Hikmet Genç tekrar kapak yapma aşkıyla "Çok şükür ki makam elde etmek için mahalle değiştirmedik!..." diyerek cevap verince film orda koptu ve Ahmet Hakan 'osmanlı tokadı'nı bastı ultra yandaşa.. Ahmet Hakan verdiği cevapta şu ifadeleri kullandı; "Mahalle değiştirmeseydim şu an senin imrendiğin makamlardan birinde olurdum." (AAO)

İşte Twitter'daki o diyalog;

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com