Ahmet Hakan’dan Kırca’ya yanıt!

Ahmet Hakan’dan Kırca’ya yanıt!
Geçtiğimiz günlerde Ahmet Hakan’a çeşitli sıfatlar takan Levent Kırca’ya yanıt gecikmedi. Ahmet Hakan bugünkü yazısında Kırca’ya seslendi.

Levent Kırca geçtiğimiz gün kendi köşesinden Ahmet Hakan için “yandaş, yanardöner “ gibi yakıştırmalarda bulunmuş ve Hürriyet yazarını 'hodri meydan'a çağırmıştı. Ahmet Hakan’da bunun üzerine kendi köşesinden Kırca’ya yanıt verdi. İşte Ahmet Hakan'ın bugünkü köşe yazısından ilgili bölüm:

Neyin kapışması olacak ki bu?

İçinde "karı" ve "düzmek" geçen bir kapışmanın ben neresinde olacağım?
"Azılı yalaka" ile "azılı muhalif" dışında herhangi bir renge en küçük alan bile bırakmayan sığ bir soytarılıkla mı kapışacağım?
Siyasal tarihi "jet-ski" ya da "İskiciğim" laflarından türetilen seviyesizliklerle dolu biri ile neyin kapışmasını yapacağım ki ben?
Olaylara kendisi gibi bakmayanı, velev ki hükümet yandaşı olmasın, anında "yalaka" diye tanımlayan biriyle ne kapışması olacak bu?
Olup bitenleri "Bütün komutanlar içeride./Türk Silahlı Kuvvetleri lağvedildi" diye özetleyen biriyle nasıl bir kapışma yapılabilir ki?
Sıkıştığı ilk anda belin altına inen sinsilikle mi kapışacağım?

Rezil olmayı bilmeyen, hiçbir biçimde rezil olmayan biriyle yapılan kapışmanın galibi baştan bellidir, böyle biriyle ne diye kapışayım ki?" (SAE)

AHMET HAKAN’IN YAZISININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com