Ahmet Hakan'dan Yiğit Bulut'a Sert Cevap

Ahmet Hakan'dan Yiğit Bulut'a Sert Cevap
'Gözaltına alınırken Ahmet Hakan ağladı' diyen Yiğit Bulut'a Hürriyet yazarı çok sert bir cevap verdi..

Hakan'la aralarında polemik eksik olmayan Yiğit Bulut dün Ahmet Hakan'a yüklenmişti.. Yiğit Bulut, Ahmet Hakan'ın soğukkanlılıkla anlattığı gözaltı hikayesine inanmamış.. Bulut, inanmamakla da kalmadı. Hakan'ın gözaltına alındığı sırada ağladığını iddia etmişti. Panik haliyle orayı burayı aradığını, söylediğini ileri süren Yiğit Bulut, Cübbesiz Ahmet Hoca dediği Ahmet Hakan'a korkmaması gerektiğini ve ona kimsenin dokunmayacağını söylemişti.

Bugün köşesinde polemiği devam ettiren açıklamalarda bulunan Ahmet Hakan ise sert bir cevap verdi. Hakan, 'Senin gibi bir korkağı henüz analar doğuramadı' diye yazdı.
 

İşte Ahmet Hakan'ın Yiğit Bulut'a sert cevabı

'Jöleli' bana korkak demiş NÂZIM Usta'dan aldığım ayakla diyorum ki: “Ne gözaltına alınmaktan korkmak ayıp, ne de düşünmek Silivri'yi...

AYIP OLAN KORKUYA TESLİM OLMAKTIR

” Daha önce de yazdım, yine yazıyorum: Gözaltına alınınca: Korktum, Silivri'yi düşündüm ve içimden mahpushane çeşmesi aktı. Korkmak ayıp değil ki! Ayıp olan korkuya teslim olmaktır. Ayıp olan korku yüzünden tornistan etmektir.

* * *

HOP ORADA DUR BAKALIM JÖLELİ

Mesela dün Habertürk'te benim korkularımla sözde alay eden “Jöleli”yi ele alalım... Ne diyor lisan-ı hal ile “Jöleli”? Şunu diyor: “Ahmet Hakan da korkmuş, ben de korkmuştum... Demek ki ikimiz de korkağız... Yaşasın korkaklık kardeşliği...” Hop! İşte orada dur bakalım “Jöleli”. Tamam, korkak olmaya ikimiz de korkağız ama aramızda bir korkaklık akrabalığı kurulamaz. Senin durumun şöyle: Korkmadan önce... “Bu iktidar her şeyimizi yabancılara peşkeş çekiyor” diye feveran edip ulusalcılığın şampiyonluğuna soyunmuş bir adamdın.

MHP GENEL BAŞKANI OLACAKTIN

Hatta bir ara MHP Genel Başkanı falan olacaktın. Ama korktuktan sonra... “Tayyip Erdoğan gibisi bin yılda bir gelir” deyip temenna çekmeye başladın, el etek öptün. Hatta bu konuda o kadar ileri gittin ki, artık kimse “yalaka” demiyor, “Jöleli” deyip işi bitiriyor. İşte buraya yazıyorum: Sen yine korkacaksın ve bu kez de ilk fırsatta Tayyip Erdoğan'ı satacaksın.

* * *

ASLA JÖLELEME YAPMAM

Bana gelince... Ben korksam da, ödüm patlasa da, soğuk terler döksem de, titresem de... Asla “Jöleleme” yapmam. Hem korkarım, hem de dik giderim. Hem korkarım, hem de Silivri'yi göze alırım. Yani demem o ki “Jöleli”... Benim korktuğumu görüp, “Yaşasın! İşte benim gibi bir korkak daha!” diye kendine yandaş devşirdiğini sanma. Unutma! Senin gibi bir korkağı henüz analar doğuramadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com