Ahmet İça, Kütahya uyutulan bir dev!

Ahmet İça, Kütahya uyutulan bir dev!
Türkiyenin, genel seçimlere hazırlandığı günlerde, Ahmet İça, MHP il başkanlığında düzenlenen basın toplantısı ile adaylığını açıkladı.

Türkiyenin, genel seçimlere hazırlandığı günlerde, Ahmet İça, MHP il başkanlığında düzenlenen basın toplantısı ile adaylığını açıkladı.
Adaylığını açıklayan Ahmet İça, basın toplantısında şunlara değindi,'34 yıllık meslek hayatımın 27 yılını Kütahya'da geçirdim. Bu süre içerisinde Kütahyamızın bütün ilçe ve köylerinden gelen binlerce işçi, memur, emekli, esnaf ve köylü vatandaşlarımızla yakın ilişki içerisinde olup onları tanıma ve dertlerine çare olma fırsatı buldum.Yılların birikimi ve deneyimi ileTürkiye ve Kütahyanın iyi yönetilmediğini gördüm. Kütahya uyutulan bir dev, Kütahyanın ALLAH vergisi olan yer altı zenginlikleri, ekonomik, tarihi ve kültürel yapısı ile potansiyel bir gücü var. Bu gücün harekete geçirilmesi için yıllardır önündeki engeller kaldırılmadı. Bü gücü harekete geçirecek olan da sadece Milliyetçi Hareket Partisidir. Bu uğurda, Kütahyanın hakettiği yere ulaşabilmesi için mücadele vererek değişimin ve gelişimin öncülüğünü sizlerle birlikte yapacağım. Hedefimiz Kütahya halkının da desteği ve dualarıyla beraber Kütahya da 1. Parti olmak ve en az 3 milletvekilimizi Kütahyanın geleceğini inşaa etmek üzere TBMM'ye göndermektir. Sorunları bilen ve içinizden biri olarak yine sizlerle birlikte istişarede bulunarak, projeler üreterek sorunların çözülebileceğine inandığım için aday olmaya karar verdim.

www.akisgazetesi.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com