Ahmet Özhan boşanıyor

Ahmet Özhan boşanıyor
Şarkıcı Ahmet Özhan, 26 yıllık eşi Hatice Özkan'a boşanma davası açtı.

Şarkıcı Ahmet Özhan, gazetelere eşinin kendisini yıllardır aldattığı yönünde röportajlar veren 26 yıllık eşi Hatice Özkan'a boşanma davası açtı.

Aile Mahkemesi'ne başvuran şarkıcı boşanma dilekçesinde "Eşim ilk evlendiğimiz günden beri 'beni başka bir kadınla aldatıyor' diyerek iftira atıyor. Yıllarca manevi şiddet gördüm ama sustum." sözleriyle kendisini savundu.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; eşinin pervasızca para harcadığını ve darvanışlarıyla kendisini yok saydığını iddia eden Özhan "İki çocuğumun annesi olmasına duyduğum saygı nedeniyle herşeyi içime atıp görmezlkten geldim. Ruhsal dünyamdaki yalnızlığımı notalar ve musikiyle doldurdum" dedi.

'SPONSORLARIMI KAYBETTİM'

Eşinin kendisini izletip ona ait olmayan bir takım görüntüleri kullandığını da öne süren Özhan "Yaptıkları bana sponsorlarımı kaybettirdi. Kirada yaşıyorum. Bana ait olan eşyalara bile zarar vereceğinden korkuyorum" dedi.

Özhan Hale Soygazi'den boşandıktan sonra Hatice Özhan'la evlenmiş çiftin iki çocuğu olmuştu. Hatice Özhan eşinin Filiz A. ile uzun süredir aşk yaşadığı ve dini nikah kıyarak onunla evlendiğini iddia etmişti. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com