Ahmet Pınar, adaylığını açıkladı

Ahmet Pınar, adaylığını açıkladı
Kütahya'nın Simav ilçesinde Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçim takvimini henüz açıklamadı.

Kütahya'nın Simav ilçesinde Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçim takvimini henüz açıklamadı.
Ancak önümüzdeki Şubat ayında yapılması planlanan Olağan Genel Kurul için Kütahyalılar Otobüs İşletmesi Yönetim Kurulu 2. Başkanı Ahmet Pınar adaylığını açıkladı. Simav Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasına adaylığı konusunda talebin şoför esnafı arkadaşlarından geldiğini ifade eden Pınar, ilçede 1979 yılından bu yana kamyonculuk, nakliyecilik, taksicilik, otobüsçülük yapan birisi olarak mesleğin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bildiğini söyledi.
Şeffaf bir yönetim modeli sergileyeceğini ifade eden Simav'ın Güneş başta olmak üzere HDİ ve Hür Sigorta Acente temsilcisi Ahmet Pınar, seçilmesi halinde şoför esnafının yüksek tahsil çağındaki maddi durumu elverişsiz haldeki çocuklarına eğitim bursu sağlayacağını ifade etti.
Simavlı şoförlerin iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmayı taahhüt eden Pınar, maddi durumu iyi olmayan şoför esnafının düğün, sünnet ve nişan gibi merasimlerini derneğin lokalinde yapmalarına olanak sağlayacağını ileri sürdü.
Şoför esnafına uzmanlar tarafından seminerler verilmesini sağlayacağı vaadinde bulunan Pınar, ilçenin yerel yöneticileriyle sürdüreceği iyi ilişkiler ve samimi diyalog sayesinde Simavlı şoför esnasının sorunlarının çözümüne katkı sağlamayı amaçladığını kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com