Ahmet Şık'ın evinde bayram yaşanıyor

Ahmet Şık'ın evinde bayram yaşanıyor
Odatv davasında tutuklu yargılanırken dün yapılan 11. duruşmasında tahliye edilen Ahmet Şık'ın Antalya'da yaşayan annesi Fatma Şık ve babası Hüseyin Şık, "Adalet yerini buldu" diye konuştu. Şık'ın baba evi, kararın açıklandığı saatten itibaren adeta doldu

Baba Hüseyin Şık, “Çok mutluyum. Bir seneden fazla gözyaşı döküyordum” dedi. Tahliye haberi oğlu Bülent’ten aldığını söyleyen anne Fatma Şık, kalp hastası olduğu için haberi aldığında sakin olmaya çalıştığını belirtti.
Oğlu haberini verdiğinde heyecandan telefonu kapattığını anlatan anne Şık, “Oğlum sonra tekrar aradı. Niye telefonu kapattığımı sordu. Bu çok büyük bir heyecan ve mutluluk. 375 gün benim için 375 sene oldu” diye konuştu.

Adaletin yerini bulduğunu söyleyen anne Şık, “Her zaman dik durduk, ayakta durduk. Çocuğum suçsuz. Ben ilk tutuklandığı gün de söylemiştim. Çocuğumda suç bulsunlar ben kendimi yakacağım demiştim. O sözümün yine arkasındayım. Bulamadılar, bulamayacaklar. Çünkü ben vatana, millete, anasına, babasına dürüst bir çocuk yetiştirdim. Hırsız yetiştirmedim. 1 yıldır antidepresanlarla yaşıyorum. Hiç bir suç bulamadılar, bulamayacaklar” dedi.
(SRK)
 
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com