Ahmet Tatlı'dan Açıklama!

Ahmet Tatlı'dan Açıklama!
İbrahim Tatlıses'in oğlu, babasının durumuyla ilgili ilk kez konuştu.

Uğradığı silahlı saldırı sonucunda başından yaralanan ve yoğun bakımda tedavi altında tutulan İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlı, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

AHMET TATLI'NIN AÇIKLAMASINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Ahmet Tatlı şunları söyledi:

"AYAĞA KALKTIĞI ZAMAN EN İYİ AÇIKLAMAYI KENDİSİ YAPACAK"

"Pek söyleyecek bir şey yok şu anda. Doktorlarımız devamlı açıklama yapıyor. İtibar etmeniz gereken yer burası. Yorumlar yapılıyor, kırıcı olanlar, iyi olanlar var. Hep doktorlarımız konuştu ama ailenin büyüğü benim, aileden ben açıklama yapıyorum.

İbrahim Bey'in her şeyi takip ediliyor. Çok insan kendine göre yorum yapıyor, en iyi açıklamayı da ayağa kalktığı zaman İbrahim Tatlıses yapacak. Başbakanımıza, cumhurbaşkanımıza, emniyet çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz, herkes bu işin peşinde. Burada ne söyleniyorsa ona inanmanızı istiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Sadece İbrahim Tatlıses'in iyi olmasını, yaşamda olmasını düşünüyoruz, başka hiçbir şey düşünmüyoruz. Çocukarı, torunları, kardeşleri, annesi, bacıları var. Başka yerlere düşmemesini istiyoruz bu konunun."

"BABAMLA KONUŞTUM, ŞUURU AÇIKTI"

"İyiye gidiyoruz, iyiye gitmeye de devam edeceğiz. Her şeyde başından beri vardım. Ben de herkes gibi evimdeydim, şok geçirdim. Babamı gördüm, konuştum, şuuru da açıktı. Neler söylediğini söyleyemeyeceğim. Elini oynattığı bilgisi yanlış. Büyük bir ameliyat geçirdi, 6 saate yakın kaldı. Herkes bir şekilde ilgilendi. Onun dışında bir şey söylemek istemiyorum. Babam ayağa kalktığında bunlar konuşulur".

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com