Ahu Şentürk: "Gelinlik giyersem siyah olur"

Ahu Şentürk: "Gelinlik giyersem siyah olur"
Eski haber sunucusu Ahu Şentürk, özel hayatı ve iş hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

'Medya sektöründe önemli bir yer edindikten sonra belgesel yapımcılığına geçiş yapan eski haber sunucusu Ahu Şentürk'ten başarısının sırrıyla ilgili çok özel açıklamalar ve Mekan Casting'e geçiş öyküsü..

'MEDYA SEKTÖRÜNÜN CEFASINI ÇEKTİM'

Bir anda ekranlardan uzaklaştınız. Sonra çeşitli işlerle isminizi duyurmaya devam ettiniz? Neler yaptığınızı kısaca anlatabilir misiniz?

2001 krizini hatırlarsınız. Ekonomi ip üstündeydi. İstikrar programı büyük çöküş başlatmıştı. Cari işlemler açığı yaklaşık 10 milyar dolara çıkarak tarihi bir rekor kırmıştı. Medya sektörü krizden etkilenen ilk üç sektörden biriydi. Ödemelerde ciddi sorunlar baş göstermişti. Anlayacağınız ben harika bir süreçte medya sektörüne girdim. (gülüyor...)

O yüzden ilerleyen yıllarda da sefasını süremedim ama bolca cefasını çektim. Sonra bir gün daha iyi yaşam sürmeyi hakettiğime inandım. Yoğun iş temposuyla ilgili bir şikayetim yoktu ama haber merkezi özgürlüğümü kısıtlıyor ve beni sıradanlaştırıyordu. Cesaretimi topladım. Kalbimden geçeni yaptım; belgesel çektim. Şimdi bir prodüksiyon şirketim ve güzel işlerin altında imzam var.

İş ve özellikle seçim döneminde siyaset dünyasından isimlere medya danışmanlığı hizmeti de veriyorum. En önemlisi özgürüm, sıradan değilim. Bu da beni mutlu kılıyor. Ekranı özledikçe yapımcılığını üstlendiğim projelerde sunuculuk yapıyorum. Özel organizasyonlarda moderatörlük ve sunuculuk yapmaya devam ediyorum. İş yaşantımda da özel yaşantımda da çok ani kararlar verebilen biriyim. Hakikaten bir anda karar verdim. İyi bir karar oldu. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com