Ahu Tuğba Miami'den Ev Aldı

Ahu Tuğba Miami'den Ev Aldı
Iki hafta önce üniversite sınavıni başarıyla geçen kızı Anjelik'e Mazda jip hediye ederek ilk süprizini yapan Ahu Tuğba şimdi de Miami'de bir ev hediye ederek ikinci süprizini yaptı..

Ünlü sanatçımız Ahu Tuğba kızına Miami'de ev hediye etti. Magazinkolik'in haberine göre Ahu Tuğba üniversite sınavıni başarıyla geçen kızı Anjelik Calvin'e bir supriz daha yaptı. Iki hafta önce Anjelik'e Mazda jip hediye ederek ilk süprizini yapan Ahu Tuğba dünde kızına Amerika'nın Miami şehrinde bir evi hediye ederek ikinci süprizini yaptı.

Ahu Tuğba Amerika'da “Emlak Kralı” diye tanınan ünlü emlak danışmanı Erkan Nur'la iki ay Miami'nin altını üstune getirdi, kızı için harika bir ev satın aldı. Miami'nin en büyük Türk emlak firması Nur Realty'nin sahibi Erkan Nur “Ahu Hanım kadar çocuğuna düşkun bir anneyle tanışmadım” dedi. Erkan Nur şöyle devam etti: “Ahu Hanım kızı için aldığı eve karar vermeden önce en az 30 tane eve baktı, sonunda tek kelimeyle mükemmel evi buldu.”

Örnek bir anne olarak Miami'de yaşayan Türkler'inde takdirini kazanan Ahu Tuğba kızı için hiç bir fedakarlıktan kaçınmadı. Ahu Tuğba kizi Anjelik'in okuyacağı üniversiteyi, bineceği arabayı ve oturacağı evi seçerken çok titiz davrandı. Hiç bir masraftan kaçınmayan Ahu Tuğba kızını en kaliteli okula yazdırdı, kızına en iyi arabayı ve en güzel evi satın aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com