Ahu Yağtu doğum kilolarını veremedi

Ahu Yağtu doğum kilolarını veremedi
Yağtu, doğum sonrası ilk kez görüntülendi.

Geçtiğimiz ay doğum yapan Cem Yılmaz 'ın eşi Ahu Yağtu doğum sonrası ilk kez Tarkan konserinde görüntülendi. Doğum sonrası fazla kilolarını vermediği görülen Yağtu, fazla kilolarını saklamak için bol bir elbise tercih etmiş. Elbisesinin altına giydiği kırmızı botları ve deri ceketiyle şıklıktan çok uzak bir görüntü çizen Yağtu, bu görüntüsüyle oldukça şaşırttı.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konser serisine devam eden Tarkan, önceki akşam üçüncü kez sahnedeydi. Megastar’ı izlemeye gelenler arasında bu kez Cem Yılmaz ve eşi Ahu Yağtu da vardı.

Tarkan, konser sırasında İngilizce “Cem, my man!” (Cem, adamım!) diyerek ünlü komedyeni işaret etti ve seyircilere “Türkiye’nin en karizmatik ve en yakışıklı babası, Kemal’in babası Cem Yılmaz da aramızda. Kemal’i evde uyutup konsere gelmişler. Cem Yılmaz bana oğlunun fotoğrafını gösterdi, maşallah çok tatlı ve sevimli” dedi.

OTURMAYA MI GELDİN CEM

Bunun üzerine Yılmaz, Tarkan’a fotoğrafı barkovizyonda göstermesini söyledi, Tarkan’ın yanıtı “Tamam, gösteririz” oldu. Gülüşmelerin ardından konserine devam eden Tarkan, bir ara yine Cem Yılmaz’a dönerek “Hadi Cem, oturmaya mı geldin, kalkıp dans etmeyecek misin?” diye sordu. Ünlü komedyen “Kuzu Kuzu’yu söylediğinde kalkarım” diye yanıt verdi, ancak “Kuzu Kuzu” çalarken sadece elleriyle şarkıya eşlik etti. Onun dans figürleri, Tarkan ’ı güldürdü.

TARKAN: MAYMUN GİBİYİM

Ahu Yağtu-Cem Yılmaz çifti, geçen ay dünyaya gelen oğulları Kemal’i evde bırakıp Açıkhava’da Tarkan’ı izledi. Sahnede bol bol dans eden Tarkan, “O kadar hareketliyim ki, yerimde duramıyorum. Sahnede atlıyorum, zıplıyorum, maymun gibiyim” diye espri yaptı. (BRK)

Ensonhaber

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com