Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam:

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam:
"Artık haber bültenlerinde kes yapıştır kasetleri seyrettiriyorlar. Bunu, evlerin içine kapattıkları, gerçekleri öğrenmelerine izin vermedikleri çocuklarımızı kandırabilmek için yapıyorlar ancak bu tutmaz. İnşallah 30 Mart'ta bu oyunu ters yüz edeceğiz"

SAKARYA (AA) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, haber bültenlerinde "kes yapıştır kasetleri" seyrettirildiğini belirterek "Bunu, evlerin içine kapattıkları, gerçekleri öğrenmelerine izin vermedikleri çocuklarımızı kandırabilmek için yapıyorlar ancak bu tutmaz. İnşallah 30 Mart'ta bu oyunu ters yüz edeceğiz" dedi. 

İslam, partisince Cuma Kapalı Pazaryeri'nde düzenlenen mitingde, 30 Mart yerel seçimlerinin çok önemli olduğunu söyledi.

Bugün yaşananların 50 yıl önce Adnan Menderes döneminde yaşandığına işaret eden İslam, "O dönemde kendi kaderimizi kendimiz tayin edeceğiz, ülkemizi kendimiz yöneteceğiz' dedik. Bir baktık ki Menderes gitti, indirdiler. Aradan 30 yıl geçti, yine aynı oyunla rahmetli Turgut Özal'ı, arkasından da rahmetli Erbakan'ı kaybettik" diye konuştu. 

İslam, AK Parti'nin de 12 yıldır mücadele verdiğini anlatarak "Bundan sonra Türkiye'nin başına dışarıdan tayin edilmiş yöneticiler gelmeyecek. Bir daha atanmış başbakanlarımız olmayacak. Kendimiz seçeceğiz, sandıkla getireceğiz ve gerekiyorsa tekrar sandıkla göndereceğiz, bu kadar" ifadesini kullandı. 

Türkiye'nin başına, her türlü hileye karşı dik duracak insan istediklerini vurgulayan İslam, sözlerini şöyle sürdürdü: 

"Bu sürecin başında Sayın Başbakanımıza, 'dediklerimizi yap, iktidardan vazgeç, elimizde çok büyük malzeme var, kara çalar, iftira ederiz, seni indiririz, sen kendin git' dediler. Başkanımız da dedi ki: 'Elinizi korkak alıştırmayın, elinizden ne geliyorsa yapın.

Geçen akşam bir haber bülteninde spiker diyor ki: 'Başbakan, kendisini dinlemeye gelen çarşaflı kadını miting alanından kovdu.' Arkasından başbakanı gösteriyorlar. Hakikaten Sayın Başbakan diyor ki: 'Yahu hanımefendi senin burada ne işin var, buraya gelmeye yüzün nasıl tuttu.' 'Başbakanımız bunu nasıl söyler' diye gözlerimize inanamadık. Arkasından kasetin doğrusunu izledik. Sayın Başbakanımız miting alanında 'Evinize birtakım ablalar gelirse onlara deyin ki: 'Yahu hanımefendi senin burada ne işin var, buraya gelmeye yüzün nasıl tuttu' diyor. Onu oradan kesmiş, film yapmış. Asıl ilginç yanı da bunu haber bülteninde söylüyor. Haber bülteni, halka doğruyu anlatmak için vardır. Artık yalanın da dibine vurmuş durumdalar."

"Artık haber bültenlerinde kes yapıştır kasetleri seyrettiriyorlar" diyen İslam, "Bunu, evlerin içine kapattıkları, gerçekleri öğrenmelerine izin vermedikleri çocuklarımızı kandırabilmek için yapıyorlar ancak bu tutmaz. Bu fitnenin oyuncuları, piyonları, yanılmış dostlarımız olsa bile bu tutmaz. İnşallah 30 Mart'ta bu oyunu ters yüz edeceğiz" diye konuştu. 

Kaynak: Haber Kaynağı
Yorumlar
yılmaz
07 Mart 2014 Cuma 13:50
13:50
İsrâiloğullarını fitneye düşüren ilk şey, kadınlar olmuştur.
88.244.14.165
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com