Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da:

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakaryada:
"Her üç senede andıç ve bildirge gibi şeyler çıkarılıyor. Baktılar ki uzun adam dimdik duruyor. Ordu, andıç, hile, sokak eylemleri, Gezi ve bedduayla gitmiyor çünkü arkasında milletinin duası var"

SAKARYA (AA) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Her üç senede andıç ve bildirge gibi şeyler çıkarılıyor. Baktılar ki uzun adam dimdik duruyor. Ordu, andıç, hile, sokak eylemleri, Gezi ve bedduayla gitmiyor çünkü arkasında milletinin duası var" dedi. 

İslam, partisinin Arifiye Meydanı'nda düzenlediği açık hava toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin başına gelenlerin dünyada söz sahibi olmak istemesinden kaynaklandığını söyledi.

"Bizi aşağı çekmeye çalışıyorlar. Oradan aşağı inmeyecek, mazlumun hakkını savunmaya devam edeceğiz" diyen İslam, patronların atadıklarıyla değil, halkın oylarıyla yönetileceklerini kaydetti. 

30 Mart yerel seçimlerinin çok önemli olduğunu vurgulayan İslam, "Sadece Sakarya yetmez, her insanla bütün Türkiye'nin karar vermesi gerekiyor. Ev ev, kapı kapı dolaşacağız. İnadına AK Parti. Aklı karışmışlar olabilir. Onlara yüreğimizi açacak, bizden olmaları için çabalayacak, bu oyunu bozacağız" ifadesini kullandı. 

Türkiye'nin makus kaderinin 12 yıl önce değiştiğini anlatan İslam, önlerine birçok engel çıktığını dile getirdi. 

"Her üç senede andıç ve bildirge gibi şeyler çıkarılıyor. Baktılar ki uzun adam dimdik duruyor. Ordu, andıç, hile, sokak eylemleri, Gezi ve bedduayla gitmiyor çünkü arkasında milletinin duası var" diyen İslam, hükümetin şimdi de kaset yoluyla indirilmeye çalışıldığını vurguladı.

İslam, şöyle konuştu:

"Kasetiniz de yalanınız da engellemeleriniz de vız gelir. Biz inancımızın peşinde, liderimizin arkasındayız. Halkımız, bizi buradan indirinceye kadar hizmete devam edeceğiz. Sandıkla geldik, sandıkla gideriz. Türkiye'nin artık IMF gibi bir derdi yok, 8 aydır ülkede ekonomi alt üst edilmeye çalışılıyor. Buna rağmen çökmedi, çökmeyecek. Merkez Bankası ağzına kadar dolu. Çalınıp çırpılsaydı bu kadar hizmet olur muydu? İftiraya inanmak, ahmaklıktır. Biz, artık uyandık. Bundan sonra başımızı öne eğmeyecek, kararlarımızı kendimiz vereceğiz. Nasıl istiyorsak öyle yaşayacağız." 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com