Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da:

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakaryada:
"Hepimiz biliyoruz ki bu defa kast edilen şey, sadece değerli Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan değil, onun hükümet arkadaşları değil, bu defa Türkiye Cumhuriyetidir. Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşa

SAKARYA (AA) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, son günlerde yaşanan gelişmelerin hedefinin yalnızca Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve hükümet olmadığını belirterek, "Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşayacak arkadaşlar" dedi. 

İslam, partisinin Akyazı ilçesindeki aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin AK Parti iktidarıyla önemli bir ekonomik gelişim sağladığını anlattı. 

Türkiye'nin bu gelişiminin bazı kesimleri rahatsız ettiğini kaydeden İslam, şunları dile getirdi:

"Türkiye'nin gelişiminin önünde engel olmak isteyenler var. Bu zamana kadar birçok kez girişimde bulundular. Türkiye'nin başına çorap örmek isteyen bu güçten ürken, dünyanın en stratejik coğrafyasında, içine kapalı, ekonomisi kötü, sokakları daima karışık, insanları her gün ölen ve şehit olan bir ülke olmamız için oyunlarını sürdürüyorlar. Ellerinde hiçbir çare kalmayınca bu sefer yerli bir taşeron buldular ve darbeyi onun üzerinden yapmaya çalıştılar. Bu da hepinizin bildiği gibi kaset darbesiydi." 

İslam, Türkiye'de çok sayıda insanın telefon görüşmelerinin dinlendiğini ve bunların montajlanarak internette servis edildiğini söyledi. 

Bu tür montaj kasetlerin çok kolay hazırlanabileceğine dikkati çeken İslam, "Bütün konuşmaları dinlemişler, yarım milyon insanın dinlendiğinden söz ediliyor. Bu dinlemeleri biriktirmişler ve sonra montaj masasında kes-yapıştır yaparak bunu dinletiyorlar. Bunun ne kadar kolay olduğunu herkes biliyor. İşte bunlar Türkiye'nin istikrarını bozmak, kalkınma hareketini ortada bırakmak, önümüzdeki seçimleri kargaşaya çevirmek için birdenbire piyasaya sürüldü. Sadece kasetler olsa iyi, yalanlar ve iftiralar da var. O da yetmedi, beddualar var ama bütün bunlar halkımızın basiretini engelleyemeyecektir" ifadesini kullandı. 

"Vatandaşımız, her türlü kriz döneminde daima dik durmuş ve bir arada olmuştur" diyen İslam, "Etle tırnak gibi birleşmiştir halkımız. Bu sefer de olacak Allah'ın izniyle. Hepimiz biliyoruz ki bu defa kastedilen şey sadece değerli Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan değil, onun hükümet arkadaşları değil, bu defa Türkiye Cumhuriyetidir. Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşayacak arkadaşlar. Allah'ın izniyle yaşayacak ve hiçbir güç bizim istikbalimizi, hürriyetimizi, geleceğimizi elimizden almaya yetmeyecek" şeklinde konuştu. 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com