Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da:

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakaryada:
"Çok kötü bir süreç geçirdik belki de ama her şerden bir hayır çıkar. İşte bu şerden de hayır çıktı. Bu şer, bizi milletimizle tekrar kenetledi"

SAKARYA (AA) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Çok kötü bir süreç geçirdik belki de ama her şerden bir hayır çıkar. İşte bu şerden de hayır çıktı. Bu şer, bizi milletimizle tekrar kenetledi" dedi. 

İslam, Serdivan ilçesinde düzenlenen mitingde seçim çalışmaları kapsamında sürekli vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyledi.

Bir ay gibi sürede 24 ili gezdiklerini belirten İslam, "Gittiğimiz her yerde, bildiğimiz tüm gerçekleri anlattık. Güzel ülkemizin her yerinde, 'halkımız devletinin ve hükümetinin, Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olsun' dedik. Her yerde de aynı cevabı aldık. Halkımız, yanımızda. Bu millete hiç kimse, hiçbir şey yapamayacak" diye konuştu. 

- "İşte bu şerden de hayır çıktı"

İslam, AK Parti iktidarıyla Türkiye'nin çok daha güzel günler geçireceğini kaydederek, tüm olumsuzluklara rağmen halkın yanlarında olduğunu dile getirdi.

İslam, şöyle dedi:

"Bütün hileleriyle, kasetleriyle, darbeleriyle, neyle istiyorlarsa onunla gelsinler. Siz, arkamızda olduğunuz sürece bu millete kimse bir şey yapamayacak Allah'ın izniyle. Çok kötü bir süreç geçirdik belki de ama her şerden bir hayır çıkar. İşte bu şerden de hayır çıktı. Bu şer, bizi milletimizle tekrar kenetledi. Gücümüzü tekrar gördük. Tekrar inancımızı, bir arada, birlikte mücadele etmenin ne kadar anlamlı ve mübarek olduğunu gördük."

Çok daha güzel günler göreceklerini aktaran İslam, milletten aldıkları güçle yola eskisinden çok daha emin adımlarla yürüyeceklerini anlattı.

İslam, sözlerini şöyle tamamladı:

"Yeniden ekonomimizi yükselteceğiz, sosyal hizmetlere güç vereceğiz, Türkiye'yi yıldız yapacağız inşallah. Allah, onu başımızdan eksik etmesin, sağlık versin. Buradan tekrar Başbakanımızın yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Herkes çok yoruldu ama buna değdi."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com