Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakaryada
"Sakarya, daha önce olduğu gibi milli iradenin yanında durduğunu, devletine, ülkesine, hükumetine sahip çıktığını, uyanık olduğunu, hiçbir zaman milli menfaatler dışında herhangi bir kumpasa gelmeyeceğini, bir tuzağa düşmeyeceğini, sayın Başbakan'a güvend

SAKARYA (AA) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Sakarya, daha önce olduğu gibi milli iradenin yanında durduğunu, devletine, ülkesine, hükümetine sahip çıktığını, uyanık olduğunu, hiçbir zaman milli menfaatler dışında herhangi bir kumpasa gelmeyeceğini, bir tuzağa düşmeyeceğini, sayın Başbakan'a güvendiğini açıkça belirtti" dedi.

Sakarya Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarıyla yemekte biraraya gelen İslam, burada yaptığı konuşmada, şu andan itibaren herhangi bir mazeretlerinin olmadığını belirterek, çok iyi çalışmak ve başarılı olmak mecburiyetinde olduklarını söyledi.

Bu günden itibaren "durmak yok yola devam" diyen İslam, hem kanunen hem de kazandıkları prestij açısından ellerinin çok güçlü olduğunu vurguladı.

Bakan İslam, kanunen, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kanunu gereğince belediyenin sınırlarının genişlediğini anlatarak, "Her tarafı kucaklayan Büyükşehrimiz var, bundan sonra Sakarya bütün plan ve projelerini büyük ölçekli düşünmek zorunda, artık vizyonumuzu genişletmemiz, çerçeveyi değiştirmemiz lazım, farklı bakış açısıyla bütün Sakarya'ya bakmamız lazım" şeklinde konuştu.

Sakarya için büyük ve global planlarının olduğunu dile getiren İslam, bu plan ve projeleri hayata geçirmek için el birliğiyle çalışmak mecburiyetinde olduklarını ifade etti.

Kendilerine destek veren herkese teşekkür eden islam, "Sakarya, daha önce olduğu gibi milli iradenin yanında durduğunu, devletine, ülkesine, hükümetine sahip çıktığını, uyanık olduğunu, hiçbir zaman milli menfaatler dışında herhangi bir kumpasa gelmeyeceğini, bir tuzağa düşmeyeceğini, sayın Başbakan'a güvendiğini açıkça belirtti" diye konuştu.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com