Ajda kendi tasarladığı mayoları tanıttı

Ajda kendi tasarladığı mayoları tanıttı
Plajlarda süperstarın 'Ajda Pekkan for Twist' isimli koleksiyonuna ait tasarımları rüzgar gibi esecek..

Ayaydın Miroglio Grup ile işbirliğine giderek iki sezondur Twist için koleksiyon hazırlayan ve artık moda dünyasında da adından söz ettiren Ajda Pekkan, son bombasını patlattı!

Pekkan, 'Ajda Pekkan for Twist' markası için bu kez mayo ve plaj kıyafetleri tasarladı. Stilini plajlara taşıyacak olan Pekkan, bir bomba daha patlatıp mayolarının tanıtımını kendisi yaptı.

Anlayacağınız süperstar, yakında bir de mayo mankeni olarak karşımıza çıkacak!!! Pekkan, fotoğraf çekimlerini tamamlamış bile...

Süperstar'ın elime geçen bu yeni fotoğraflarını, Mayıs'tan itibaren billboard'larda görebileceksiniz.

ÇEKİMLER BODRUM'DA

Herkesten önce ilk kez bu köşede gördüğünüz Ajda Pekkan'ın mayolu fotoğraflarında Nihat Odabaşı'nın imzası var. Öğrendiğime göre çekimler Bodrum'da yapılmış.

Pekkan, hem Bodrum plajlarında hem de bir villada iki gün boyunca poz vermiş ve ortaya işte bu muhteşem fotoğraflar çıkmış... Bu arada 'Ajda Pekkan for Twist Plaj Koleksiyonu' hakkında da bilgi vereyim. 32 parçadan oluşan koleksiyonda mayolar, file elbiseler, kimonolar, bluzlar, penye pantolonlar ve takılar yer alıyormuş. Pekkan tasarladığı plaj kıyafetlerinin bir özelliği, gece de giyilebilmesiymiş...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com