Ajda Pekkan hakkında şok iddia!

Ajda Pekkan hakkında şok iddia!
Sanat hayatı bitiyor mu? Süperstar Ajda Pekkan, doktoruyla birlikte merak edilen hastalığı hakkında bilgi verdi.
Geçtiğimiz Cuma akşamı Maltepe Üniversitesi’nde verdiği konser sırasında bayılıp düşen Ajda Pekkan, kaldırl hastanede bir basın toplantısı düzenledi.  Basın toplantısında ayakta konuşan Ajda Pekkan, “Dünden beri istirahat ediyorum, eve gidip de edeceğim” dedi.
 
Ajda Pekkan:
 
Kariyoloji Ana Bilim dalı Sayın Profesör Doktor Muzaffer Değertekin Beyefendi, özellikle ilgi gösterdiler rahatsızlığımdan dolayı. Kulak iltiabım vardı dört yıl önce ben onu bir şekilde halletmiştim. Ama bu kez kulak kristalleri diye bir şey öğrendim. Onu da bilmiyordum, tansiyonla ilgili zannettim. Beynimde mi bir şey oluyor acaba? Dedim, koktum. Sahneye çıkmadan evvel bir dengesizliğim vardı ama ben onu sahnede gideririm diye düşündüm. Heyecandan ya da yorgunluktan mı oluyor diye düşündüm. Sahnede tekrar o dengesizliği hissedince birçok insana karşı acayip olmasın diye devam ettim. Sonra gittim sahne arkasında biraz dinlendim, bir çay içtim, su içtim biraz dinlendim. Üçüncü şarkıda baya fark edilir hale geldi, onun üzerine apar topar buraya geldim.
 
Profesör Doktor Muzaffer Değertekin: dün (Cuma) Saat 23.00 civarında Ajda Hanım baş dönmesi ve halsizlik yakınmasıyla hastanemize başvurmuştu. Bunun üzerine gerekli tekikleri yaptırdık, MR çektirdik. Vertigo, tansiyon ya da benzer bulgular olabilir diye detaylı bir şekilde baktık. Bunlarda bizi huzursuz edebilecek en ufak bir şey bulamadık. Vertigo’nun etkisiyle olabilir, bir takım basit rahatsızlıklar yaşanmıştır. Bizim tetkiklerimizde   normal sonuçlar bulduğumuz için de hastanede tutmamıza gerek olmadığını görüdk, evine gitmesinde bir sakınca yok.
 
Ajda Pekkan; O andaki tansiyonumla alakalı ama daha çok kulaktan kaynaklı o dengesizliği yaratan. Biz tansiyon zannettik. Bundan sonra tansiyon hapımı yanımda taşıyacağım. Bir de çok “up tempo” bir yaşantım var, bu tempoda çalışmayı çok seviyorum. Ama gelin görün ki bazen insan tekliyor. Maltepe Üniversitesi için çok çok üzgünüm. Hakikaten tam bir performans zamanını kendilerine veremedim. O sırada farkında değildim ama inşallah Maltepe Üniversitesine önümüzdeki yıl daha büyük zaman ayıracağım aflarını rica ediyorum.
 
“HAYAT AYNEN DEVAM EDİYOR”
 
Ajda Pekkan, yoğun programına devam ettiğini de şu sözlerle paylaştı:  Bu arada hayat aynen devam ediyor edecek de. Pazartesinden itibaren stüdyodayım, Salı orkestra provası, Çarşamba Mikader için sahnedeyim. Denizli’de ve Ankara’da konserlerim var. Albüm promosyonu için çekimim var… İnanılmaz bir trafik içindeyim bu arada evimi taşıyorum. Böyle bir paradoks işin içinden çıkamıyorum… hiç bir şey yok bomba gibiyim, birazdan bile sahneye çıkabilirim. Kalbimle ilgili bir problem yok ama tabii ki kireçlenmelerim var. Bir şey olursa halledeceğiz.
 
ŞARKI SÖYLEMEKLE İLGİSİ VAR MI?
 
Kulağımda dört yıl önce ilk iltihap olduğu zaman bunu tansiyon zannettim, o zaman tansiyonla alakam da yok. Sonra kulak burun boğaza gittim. Kulak iltihabı var dediler, birinden mi geçti dedim. Hayır, böyle olur dediler. Yarım duyma hikayesi… ama ona da bağlamadı. Şimdi sahnede kulaklık takıyorum bütün yük beyinde patlıyor. Ben bu titreşimlerle yaşıyorum, konserden sonra eve geldiğimde doğru dürüst uyuyamıyorum, her şey beynimde çalıyor. (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com