AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik Muş'ta:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik Muşta:
"AK Parti iktidarının bir mensubu olarak bu memlekette tüyü bitmemiş yetimin hakkına kim el uzatırsa uzatsın, bu el kimin eli olursa olsun o eli kırmak sizin, bizim, hepimizin namus borcudur"

MUŞ (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, "AK Parti iktidarının bir mensubu olarak bu memlekette tüyü bitmemiş yetimin hakkına kim el uzatırsa uzatsın, bu el kimin eli olursa olsun o eli kırmak sizin, bizim, hepimizin namus borcudur" dedi.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Muş'taki sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kanaat önderleri ve muhtarlarla Muş Esnaf Sarayı Bendevi Palandöken toplantı salonunda düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, 17 Aralık operasyonu, ülke üzerinde oynanan oyunlar ve 2002-2014 yılları arasında yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmede bulundu.

Çelik, yolsuzluk yapanların AK Parti'ye yolsuzluk ithamlarında bulunduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"İki kör adam sarma yerken, biri diğerine 'sarmaları ikişer ikişer yeme' diye uyarıda bulunmuş. Diğeri 'sen de benim gibi körsün, sarmaları ikişer yediğimi nasıl gördün' demiş. O da 'ben öyle yapıyorum da ondan' demiş. Şimdi bizi yolsuzlukla suçlayanlar önce aynaya baksınlar. AK Parti iktidarının bir mensubu olarak bu memlekette tüyü bitmemiş yetimin hakkına kim el uzatırsa uzatsın, bu el kimin eli olursa olsun o eli kırmak sizin, bizim, hepimizin namus borcudur. Şimdi tutup da topyekun bir karalama faaliyeti yapıyorlar. Bu Allah'ın gücüne gider.

4 bakan arkadaşla ilgili süreci biliyorsunuz. Dedik ki mecliste soruşturma komisyonu kurulsun. Orada haklı haksız her şey ortaya çıksın. Gerekirse Yüce Divan'a sevk edilsin. Neticede yargı son sözü söylemediği sürece kimseye suçlu veya suçluluk muamelesi yapılmasın."

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 12 yıl önceki fotoğraflarına bakıldığında 12 yılda 25 yıl yaşlandığının görüleceğine dikkati çeken Çelik, sağlığını kendi ülkesi için feda eden bir liderden söz ettiklerini dile getirdi.

Konuşmasının ardından basına kapalı devam eden toplantı sonunda Belediye Başkanı Necmettin Dede'yi ziyaret eden Çelik'e, Dede tarafından plaket ve kilim hediye edildi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com