AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar İzmir'de

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar İzmirde
Hotar: "Bu seçimlerin klasik yerel seçimlerden öte bir anlamı var. Ülkenin kaderini belirleyecek olan bir seçim"

İZMİR (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, bu yerel seçimlerin, klasik yerel seçimlerden öte bir anlamının olduğunu, ülkenin kaderinin belirlenecek bir seçim olacağını belirtti.

Hotar, Güzelbahçe ilçesinde partisinin seçim ofisinin açılışında yaptığı konuşmada, İzmir'de CHP'Ii belediyelerin "Şunu, bunu yapacağız" dediklerini, görevde oldukları süre içerisinde birşey yapmadıklarını belirtti.

Bu zihniyetin oturduğu yerden, hizmet etmeden sadece karalayarak, iftira atarak, slogan siyasetçiliği yaparak oy aldığını savunan Hotar, "İzmirlinin oyunu ipotek altına almış gibi kendilerinden emin ve güven içindeler. Artık İzmirliler'in 'dur' deme zamanı geldi. Konak'a gidip gelirken yapılan çalışmaları seçimlere 15 gün kala hep birlikte görüyoruz. Sanki belediye 15 gün önce seçildi, 15 gündür de çalışmaya başladı gibi. Artık bizi farkında olmayan, onlara sonsuz çek vermiş ya da sonsuz güveni olan kişiler olarak görmelerine lütfen hep beraber dur diyelim" diye konuştu. 

- "Ülkenin kaderi belirlenecek"

Ülkenin birliği, bütünlüğü, yükselişini engellemeye çalışan bir oyunun oynandığını dile getiren Hotar, partililerden Türkiye adına, çocukların geleceği adına bu oyuna 'dur' demek için bir adım atmalarını istedi.

Hotar, şöyle konuştu:

"Türkiye'nin hızlı yükselişini, dünya ülkeleri arasında geldiği yeri, birçok ülkenin kıskanarak baktığı ekonomik dengelerini, sosyal uygulamalarını korumak adına partimize, sayın Başbakanımıza, genel başkanımıza sahip çıkalım ve inşallah yerel yönetimlere de AK Partili belediyecilik anlayışını taşıyalım. Bu seçimlerin klasik yerel seçimlerden öte bir anlamı var. Ülkenin kaderini belirleyecek olan bir seçim. Ya yine IMF'nin kapısında randevu almak için nöbet tutan Türkiye olacak ya da IMF'ye bağımsızlığını ilan eden, IMF’ye ihtiyacı kalmayan hatta onlara borç verir hale gelmiş olan Türkiye olmuş olacak. Ya Türkiye'ye oy veren bizler yönetecek ya da bizleri başkaları yönetecek. İşte şurada sayılı günler kaldı. Nasıl ki mevcut belediyeler seçmenin gözünü boyamak için gece gündüz çalışmaya başladıysa, biz de ilk günden beri çalıştığımız gibi kimseyi ayırt etmeden seçime kadar gece gündüz çalışmamızı devam ettireceğiz."

Konuşmaların ardından Hotar, seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi, kendisine yoğun ilgi gösteren partililerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com