AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Ordu'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Orduda
Kurtulmuş:

ORDU (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Dünyada bir araya gelmeleri mümkün olmayan, dünya görüşleri farklı, hayat tarzları farklı, siyaset anlayışları farklı, geçmişleri farklı, gelecekleri farklı olan bir sürü kimseler bir araya gelmiş" dedi. 

Kurtulmuş, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Ordu'da Akpınar beldesi ve Çaybaşı ilçesinde düzenlenen mitinglerde vatandaşlara hitap etti.

Çaybaşı ilçesinde gerçekleştirilen mitingde konuşan Kurtulmuş, farklı kesimlerin gayrimeşru yollarla AK Parti iktidarına zarar vermeye çalışarak Türkiye'nin önünü kesmeye çalıştıklarını söyledi.

Demokratik yarış içerisinde sandıktan çıkacak her sonuca razı olduklarını ifade eden Kurtulmuş, şöyle konuştu:

"Görüyoruz ki acayip bir koalisyon... Dünyada bir araya gelmeleri mümkün olmayan, dünya görüşleri farklı, hayat tarzları farklı, siyaset anlayışları farklı, geçmişleri farklı, gelecekleri farklı olan bir sürü kimseler bir araya gelmiş. İçerideki ve dışarıdaki çevreler bir araya gelmiş. Ne istiyorlar? AK Parti'yi, hükümeti indirmek istiyorlar. Eyvallah, bitireceksiniz, bunun yolu var. Güçleri yetmez, onun için farklı yollara başvuruyorlar. Eğer gerçekten istiyorsanız gelin milletin içine, gelin milletin çarşısına projelerinizi anlatın, fikirlerinizi anlatın, millete tekliflerinizi anlatın. Milletin gönlüne, milletin zihnine girin, millet size oy versin, sandıktan çıkan milleti yönlendirsin. Bunun yolu budur." 

- "Sandıktan çıkamayacaklarını bilenler yan yollara sapıyor" 

Kurtulmuş, demokratik yollardan sandıktan çıkamayacaklarını bilenlerin yan yollara saptıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Sandıktan çıkamayacaklarını bilenler farklı yollara başvuruyorlar, sokakları karıştırıyorlar, insanları dinliyorlar. Fitne, fesat çıkartıyorlar, kirli ittifaklar yapıyorlar ve bu milletin başına çoraplar örmeye çalışıyorlar. Bu ülkeyi yönetemez hale getirmek istiyorlar, bu ülkeyi bölüp parçalamak istiyorlar ama yanıldıkları bir hesap var. İçeride, dışarıda sivil toplum kuruluşları, düşünce kuruluşları bir araya geliyorlar, hesap kitap yapıyorlar, 'şu kadar insanı dinlersek şu kadar malzeme çıkar, şu montajları yaparsak şu çıkar, şu gazetelerde şu yazıları yazarsak şu olur, şununla şunu ittifak yaptırırsak şu olur ve AK Parti'yi yıkarız, Türkiye'nin önüne engel koyarız' zannediyorlar. Geçti o günler, o devirler çok oldu geçeli."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com