AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin:
"Sandık dışı yollarla, AK Parti’nin önünü kesebileceklerini, bir takım internet oyunlarıyla, uydurma kasetlerle Tayyip Erdoğan’ı bu milletin gözünden düşüreceklerini düşündüler, yanıldılar"

KARABÜK (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Sandık dışı yollarla, AK Parti’nin önünü kesebileceklerini, bir takım internet oyunlarıyla, uydurma kasetlerle Tayyip Erdoğan’ı bu milletin gözünden düşüreceklerini düşündüler, yanıldılar" dedi.

Şahin, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından bir çay bahçesinde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, gittiği her yerde milletin büyük bir kararlılık içinde olduğunu iradesine, oyuna, 2011 yılında yüzde 50'ye yakın oyla iktidara getirdiği AK Parti'ye, başbakana sahip çıktığını gördüğünü söyledi.

Yerel seçimlerin sadece bir belediye başkanlığı seçimi olmadığını aynı zamanda milletin tercihine, iradesine sahip çıkılacağını vurgulayan Şahin, "Muhalefet partileri yanlış yaptılar. Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi, onların yeni siyasi ortağı yanlış yaptı. Sandık dışı yollarla, AK Parti’nin önünü kesebileceklerini, bir takım internet oyunlarıyla, uydurma kasetlerle Tayyip Erdoğan’ı bu milletin gözünden düşüreceklerini düşündüler, yanıldılar. Bu millet hükümetine sahip çıkıyor, başbakanına sahip çıkıyor. 30 Mart’ta akşamı sandıklar açıldığında bunu herkes görecek, içerde de görecek, dışarıda da görecek" diye konuştu.

"Ne istiyorsunuz Sayın Erdoğan’dan? Bu millete, bu ülkeye ne kötülüğünü gördünüz. Sayın Erdoğan’ın, AK Parti hükümetlerinin bu ülkeye ne kötülüğünü gördünüz? 11 yılı aşkın süre, daha öncekilerle kıyasladığımızda bu ülkeye çağ atlatan AK Parti iktidarından, Recep Tayyip Erdoğan’dan niye kurtulmak istiyorsunuz?" diye soran Şahin, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Siz değilsiniz, kurtulmak isteyen siz değilsiniz. Türkiye’yi dışarıdan emir alan bir ülke olmaktan kurtardığı için AK Parti’den, Tayyip Erdoğan’dan korkuyorsunuz. IMF boyunduruğundan kurtardığı için Tayyip Erdoğan’dan kurtulmak istiyorsunuz ve yeniden Türkiye’de ekonomiyi bozmak ve Türkiye’yi yeniden IMF’ye mahkum etmek isteyenler var. Millet bu işin farında, buna izin vermeyecek."

- Sosyal medya 

Sosyal medyada bir şeylerin dolaştırıldığını ve bazı kesimlerin "25 Mart’ı bekleyin" dediğini belirten Şahin, şunları kaydetti:

"25 Mart’ta ne olacak? Sizde şu kadarcık erkeklik varsa, elinizde ne belge, bulgu varsa, niye bunu 25 Mart’a kadar bekletiyorsunuz, şimdi açıklasanıza? Niye şimdi açıklamıyorsunuz? Ne açıklarsanız açıklayın, o internet sitelerine ne koyarsanız koyun, hiçbiri umurumuzda değil, kaya gibi dimdik, hükümetimizin AK Partimizin arkasında bu millet, başbakanının Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında. Ne yaparsanız yapın. Ne yapacaksınız 25'inde? Başbakana suikast mı düşünüyorsunuz? Bu planın içerisinde misiniz? Allah’ın verdiği canı ancak Allah alır. Bir insanın vadesi gelmeden siz ne yaparsanız yapın o bu millete hizmete devam eder. Başka ne düşünüyorsunuz, ne yapacaksınız?"

Bazı maçlarda rakip seyircilerin kalecinin gözüne lazer ışığı tutuğunu, bu seçimlere doğru giderken birilerinin de okyanus ötesinden bu seçmenlerin gözüne lazer ışığı tutmaya çalıştığını anlatan Şahin, "Lazer tutuyorlar. Böylece ‘sandıkta yanlış yapsın’ diye. Ne tutarsanız tutun, ne yaparsanız yapın bu millet gidecek yine AK Parti’ye oy verecek" şeklinde konuştu.

Safranbolu Belediye Başkanı ve partilerinin başkan adayı Necdet Aksoy'un projelerini incelediğini ve Karabük milletvekili olarak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak kaya gibi arkasında olduğunu kaydeden Şahin, "O projelerin gerçekleşmesi için bende işin takipçisi olacağım" dedi.

 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com