- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz:

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz:
“Türkiye son yıllarda çok büyük hamleler yaptı birileri bundan rahatsız oldu. 'Ne yapalım, darbe yapalım', yapamadılar, 'ne yapalım suikast yapalım', yapamadılar Allah fırsat vermedi"

ANKARA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, “Türkiye son yıllarda çok büyük hamleler yaptı birileri bundan rahatsız oldu. 'Ne yapalım, darbe yapalım', yapamadılar, 'ne yapalım suikast yapalım', yapamadılar, Allah fırsat vermedi" dedi. 

Kapusuz, Güdül ve Nallıhan ilçelerindeki ziyaretlerinin ardından Beypazarı'nda partisinin belediye başkan adayı Tuncer Kaplan'ın seçim bürosunda vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti'nin kurulduğu gün üç şeye karşı olduklarını ilan ettiklerini hatırlatan Kahusuz, bunların dini milliyetçilik, etnik milliyetçilik ve bölgesel milliyetçilik olduğunu kaydetti.

Türkiye’yi kendi içinde anarşi ile boğuşturduklarını, Türkiye’nin yıllarını ve binlerce evladını kaybettiğini ifade eden Kapusuz, şöyle konuştu:

"Rahmetli Özal, sıkıntılar yaşadı. Rahmetli Erbakan sıkıntılar yaşadı. Mesut Yılmaz, Mavi Akım boru hattını yapmaya başlayacağı zaman ABD tarafından tehdit bile edildi. Bütün bunların amacı Türkiye’nin önünü kesmek. Türkiye son yıllarda çok büyük hamleler yaptı birileri bundan rahatsız oldu. 'Ne yapalım, darbe yapalım', yapamadılar, 'ne yapalım suikast yapalım', yapamadılar Allah fırsat vermedi. 'Partiyi kapatalım', kapattırmadık. Sonuç, bu toplumun çok hassas olduğu bir konuda, yolsuzluk, rüşvet adı altında bir operasyon yapılmak istendi. İki tane polis, iki tane savcı, iki tane hakim koskoca cumhuriyet hükümetini yıkacak, Recep Tayyip Erdoğan’ı cezalandıracak. Başbakan'ı tasfiye edecekler. Allah fırsat verseydi Türkiye, büyük bir belayla karşı karşıya kalacaktı."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com