AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu:
"Bu ülkede Türkçe Olimpiyatları'nı yaparak, bizim milliyetçilik duygularımızı okşayıp, ondan sonra onu bir maymuncuk olarak kullanıp, devleti ele geçirmeye çalışanlardan hesap sormazsak namerdiz"

ANTALYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Bu ülkede Türkçe Olimpiyatları'nı yaparak, bizim milliyetçilik duygularımızı okşayıp, ondan sonra onu bir maymuncuk olarak kullanıp, devleti ele geçirmeye çalışanlardan hesap sormazsak namerdiz" dedi.

Soylu, partisinin Elmalı Belediye Başkan Adayı Ümit Öztekin'in seçim ofisinin önünde düzenlenen toplantıda,  AK Parti hükümetinin ülkeye büyük hizmetler yaptığını söyledi.

Türkiye'nin başarısına tahammül edemeyenlerin, oyun hazırladıklarını belirten Soylu, "Kendilerine bir tane de kukla bulmuşlar Kılıçdaroğlu gibi. Kılıçdaroğlu hırsız arıyor, hırsız. Hırsız arama Kılıçdaroğlu. Aynaya bak, hırsızın kim olduğunu görürsün" diye konuştu.

Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Başbakan Erdoğan'ın 30 Mart'a kadar Türkiye'den kaçacağını söylediğini hatırlatarak, kendisinin Kılıçdaroğlu'na ülke aramadığını, seçimden sonra bu ülkede tutarak, hesap soracaklarını aktardı.

- "Fizana gitseniz bile bu topraklara getireceğiz sizi"

Türkiye'nin büyük bir ihaletle karşı karşıya olduğunun altını çizen Soylu, şöyle konuştu:

"Bu ihanet kelimesini, bu vatan haini kelimesini hiç sevmeyen adamlardan bir tanesiyim. Benim ağzımdan şu döneme kadar kimse vatan haini diye bir söz duymamıştır. Ama bu ülkede Türkçe Olimpiyatları'nı yaparak, bizim milliyetçilik duygularımızı okşayıp, ondan sonra onu bir maymuncuk olarak kullanıp, devleti ele geçirmeye çalışanlardan hesap sormazsak namerdiz. Bir yerlere gidiyorlarmış. 30 Mart'ta ne olur ne olmaz diye. Anam söylerdi ben evden kaçınca 'Fizana kadar gidersen peşinde olacağım.' Fizana gitseniz bile bu topraklara getireceğiz sizi. 

Sabahtan akşama kadar bu ülkenin başbakanına, aleyhte broşürler, kitaplar bastırıp, onları kızların eline verip evlere kadar göndermeniz. Bu dünyada da öteki dünyada da hesabını verecekler. Böyle bir şey yok. "

Soylu, Başbakan Erdoğan'ın kimseyi ötekileştirmeden, bir tarafa bırakmadan herkesi kucakladığını, daha sonra da cemaate sırtını döndüğünü ve bu nedenle onların da zehirli hançerle Erdoğan'ı hançerlendiklerini kaydetti.

 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com