AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Adana'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Adanada
"30 Mart çok önemli bir tarih. Vereceğimiz karar ülkemizin geleceği, istikbali, istiklali, zenginleşmesi, daha fazla özgürleşmesi, tam demokrasi ve Türkiye'nin dünyanın en büyük 10 devleti arasında olması için çok önemli"

ADANA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "30 Mart çok önemli bir tarih. Vereceğimiz karar ülkemizin geleceği, istikbali, istiklali, zenginleşmesi, daha fazla özgürleşmesi, tam demokrasi ve Türkiye'nin dünyanın en büyük 10 devleti arasında olması için çok önemli" dedi.

Soylu, Adana'nın Yüreğir ve Seyhan ilçelerinde partisince düzenlenen açık hava toplantılarına katıldı. Burada bir konuşma yapan Soylu, halkın 30 Mart tarihinde bir karar vereceğini hatırlatarak, "30 Mart çok önemli bir tarih. Vereceğimiz karar ülkemizin geleceği, istikbali, istiklali, zenginleşmesi, daha fazla özgürleşmesi, tam demokrasi ve Türkiye'nin dünyanın en büyük 10 devleti arasında olması için çok önemli" diye konuştu.

Seyhan Mahallesinde Adana Büyüşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun için vatandaşlardan destek isteyen Soylu, Türkiye'de son yaşanan gelişmelerin ülkenin başarısını istemeyenler tarafından hayata geçirildiğini kaydetti.

Türkiye'de, cumhurbaşkanı ve devlet adamlarının dinlendiğini ifade eden Soylu, vatandaşların milliyetçilik duygularının istismar edildiğini söyledi.

Soylu, şöyle devam etti:

"Siz bizi istismar edeceksiniz. Sonra bu devletten parsel isteyeceksiniz. 'Yargıtay benim olsun. Danıştay benim olsun. Anayasa Mahkemesi benim olsun.' Niye senin olsun? Sen kimsin peki? Bu milletten oy mu aldın? Bu milletten destek mi aldın? Sen kimsin? Ey paraleller size sesleniyorum. Adama ne derler biliyor musun bunları istediğinde, 'MİT benim olsun, maliye benim olsun', 'Anan güzel mi?' derler. Anan güzel mi? Derler değil mi. Sen bu ülkede 1 milyon insanı dinleyeceksin. Bu ülkenin cumhurbaşkanını dinleyeceksin, bu ülkenin devlet adamlarını dinleyeceksin. Nerede bu dinlemeler? Nerede bunlar? Çektiğin şantaj kasetleri, çektiğin montajlar, yaptığın dublajlar nerede? Kime verdin bunları? Kimin sen maşası olarak Türkiye'yi karıştırıyorsun? Buradan söylüyorum. Size söylüyorum. Bu topraklara ihanet eden cezasız kalmamıştır. Bunlar da kalmayacaktır. Bu millet bu cezayı onlara kesecektir."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com