AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi: ''İnsanımız nerede yaşıyorsa oraya hizmet götürmeyi hedef bildik. Partizanca davranmadık'' -''İktidar olarak amacımız yapabileceğimizin en iyisini yapmaktır''

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi:   ''İnsanımız nerede yaşıyorsa oraya hizmet götürmeyi   hedef bildik. Partizanca davranmadık''   -''İktidar olarak amacımız yapabileceğimizin e

MANİSA (A.A) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, ''İnsanımız nerede yaşıyorsa oraya hizmet götürmeyi hedef bildik. Partizanca davranmadık'' dedi.
     Demirci Devlet Hastanesi hizmet binası temel atma törenine katılan Tanrıverdi, 75 yataklı hastane inşaatının 8 aydan bu yana çeşitli sebeplerle geciktirildiğini, Demirci halkına sunulacak bu hizmeti geciktirenlerin ''utanması'' gerektiğini belirtti.
     AK Parti Hükümeti olarak göreve geldiklerinden bu yana sağlık alanında birçok çalışmaya imza attıklarını vurgulayan Tanrıverdi, hastanelerin birleştirildiğini, ilaç kuyruklarına son verildiğini ifade ederek, ''İnsanımız nerede yaşıyorsa oraya hizmeti götürmeyi hedef bildik. 'Bunlar bize oy vermedi, o köyden bize oy çıkmadı, bu ilçe de az oy çıktı' demedik. Partizanca bir anlayış içerisinde davranmadık'' diye konuştu.
     Tanrıverdi, makam, koltuk için çalışmadıklarını, ''insanların hayatlarını kolaylaştırmak ve sorunlarına çözüm bulmayı'' amaç edindiklerini dile getirerek, ''Sizlerin verdiği emanete ihanet etmeden, emanetinizi yere düşürmeden taşımayı ahdettik. AK Parti iktidarı olarak amacımız yapabileceğimizin en iyisini yapmaktır'' dedi.
     Tanrıverdi, Manisa'da sağlık hizmetler için 194 milyon lira harcama yapıldığını sözlerine ekledi.
     Tören öncesinde halk oyunları ekibiyle karşılanan Tanrıverdi, zeybek oynadı.
     Konuşmaların ardından Tanrıverdi ve beraberindeki protokol üyeleri hastane hizmet binasının temelini attı.
    
     -Analiz laboratuvarı açılışını yaptı-
    
     Tanrıverdi, daha sonra Demirci Ziraat Odası Başkanlığı Toprak, Yaprak ve Su Analiz Laboratuvarı'nın açılış törenine katıldı.
     Tanrıverdi, yaptığı konuşmada, babadan kalma usullerin terk edilmesi gerektiğini, tarımın bilimsel bir şekilde yapılması gerektiğini kaydetti.
     Tanrıverdi ve beraberindeki protokol üyeleri, açılışı yapılan laboratuvarda inceleme yaptı.
     AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi daha sonra Söğütçük köyünde düzenlenen hayır yemeğine katıldı.
     Etkinliklere Orman Genel Müdürü Mustafa Kurtulmuşlu, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, AK Parti Manisa Milletvekilleri Muzaffer Yurttaş, Selçuk Özdağ da eşlik etti.
    
     Muhabir: Turgay Duyar / Ramazan Ercan
     Yayıncı: Selçuk Aval (MANİSA)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
  Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
  Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
  E-Posta: info@sansursuzhaber.com