AK Parti Genel Sekreteri İpek, Malatya'da

AK Parti Genel Sekreteri İpek, Malatya'da
İpek: "Millet bir arada oldukça, parlamentodaki üçte iki çoğunluk devam ettikçe, bu ülkedeki senaryoların hiçbiri tutmayacaktır. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında milletin desteği çok yoğun bir şekilde devam ettiği sürece bütün bu sen

AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, "Millet bir arada oldukça, parlamentodaki üçte iki çoğunluk devam ettikçe, bu ülkedeki senaryoların hiçbiri tutmayacaktır. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında milletin desteği çok yoğun bir şekilde devam ettiği sürece bütün bu senaryolar boşa çıkacaktır" dedi.

İpek, partisince Malatya Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen belediye başkan adayları tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, kurulduktan sonra kısa sürede teşkilatlanmasını tamamlayan AK Parti'nin bu alanda dünya şampiyonu olduğunu söyledi.

Büyüyen Türkiye'nin, Ortadoğu, Balkanlar ve Kafkaslar'da tek belirleyici ülke olma yolunda ilerlediğini dile getiren İpek, şunları kaydetti:

"Dünyadaki diğer milletlere ışık olan bir Türkiye var, bir Genel Başkan var. Bundan ürkmeye başladılar. Böyle bir zaman dilimini yaşıyoruz. Gezi olaylarının ve bugünkü yaşadıklarımızın en önemli sebebi budur. Demokrasimize planlı ve taammüden saldırı düzenlediler ama başaramadılar. Gezi olayları da son hamleler de 'yoğurt dolu bir kaba mukavva bir kama batırılmasıdır.' Mukavva bir kamayı, yoğurt dolu kaba batırırsanız ilk anda etkisi olur ama sonra eriyip gider. Millet bir arada oldukça, parlamentodaki üçte iki çoğunluk devam ettikçe, bu ülkedeki senaryoların hiçbiri tutmayacaktır. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında milletin desteği çok yoğun bir şekilde devam ettiği sürece bütün bu senaryolar boşa çıkacaktır."

Milletin tek başına iktidarın kıymetini anladığını dile getiren İpek, sosyal ve siyasal mühendisliklerin artık işe yaramayacağını savundu. İpek, milletin yerel seçimlerde cevabını vereceğini ifade ederek, 30 Mart'taki seçimlerin çok farklı olacağını belirtti.

Yerel seçimlerde "kirli oyunları" kurmak isteyenlere milletin hep beraber "dur" diyeceğini ifade eden İpek, "Bu seçim, Ortadoğu'da, Türkiye'yi güçsüz bırakmak isteyenlerin oyunlarını bozma seçimidir. Bu seçim, milletin seçtiklerinin son karar verici olmasını istemeyenlere millet olarak sandıkta ders vereceğimiz bir seçimdir. Bu seçim, sonucunu merakla bekleyen dünya mazlumlarının yüzünü güldürme seçimidir. Bu seçim, millete oyun oynanamayacağını göstereceğimiz bir seçimdir."

İpek'in konuşmasının ardından, AK Parti'nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ahmet Çakır ve diğer adaylar tanıtıldı. Battalgazi Belediye Başkan adayı Selahattin Gürkan, İpek'in doğum gününü kutlayarak, el yapımı halı hediye etti.

Muhabir: Ramazan Kaya
Yayınlayan: Ahmet Ekici

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com