AK Parti Hisarcık ilçe başkanlığına Şen getirildi

AK Parti Hisarcık ilçe başkanlığına Şen getirildi
Kütahya'nın Hisarcık İlçesinde, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Baş'ın istifasıyla boşalan göreve, partinin İl Genel Meclisi üyesi Mustafa Şen atandı.

Kütahya'nın Hisarcık İlçesinde, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Baş'ın istifasıyla boşalan göreve, partinin İl Genel Meclisi üyesi Mustafa Şen atandı. 2008 yılından beri İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Baş bir süre önce babasının rahatsızlığını ve işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek görevinden istifa etmişti.
AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu, Baş'ın istifasıyla boşalan İlçe Başkanlığı görevine partinin İl Genel Meclisi üyesi Mustafa Şen'i atadı. Mustafa Şen atama kararını Ak Parti Genel Merkezinde Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem ile AK Parti Kütahya İl Başkanı Kamil Saraçoğlu'nun elinden aldı.
Yeni göreve başlayan AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şen yaptığı açıklamada, “Birlik ve beraberlik içerisinde bana verilen bu görevi parti teşkilatımız ile birlikte başarılı bir şekilde yürüteceğimize inanıyorum. Bu güne kadar partimize hizmet eden herkese çok teşekkür ediyorum “ diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com