"AK Parti ile CHP Gizlice Plan Yapıyorlar"

"AK Parti ile CHP Gizlice Plan Yapıyorlar"
MHP lideri Bahçeli'den flaş iddia!

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:
TBMM verdiği kısa bir aradan sonra bugün tekrar çalışmalarına başlamıştır. Bu yasama döneminin kalan süresi içinde başarılı olacağımızdan asla şüphe duymuyorum.

SEÇİM TARİHİ FIRSAT
Ülkemizin kaderi üzerinde çok tayin edici olacak bu seçim için vakit gittikçe daralmaktadır. Önümüzde tarihi bir fırsat bizleri beklemektedir. Yapılacak olan seçim Türkiye'nin üzerine kumar oynayanlara büyük bir ders olacaktır. AKP'nin süresiz uzaklaştırılması inşallah bu seçimde gerçekleşecektir. Bu kara dönem mutlaka bitecek Türk milleti AKP'ye yalanlarının ve neden olduğu yıkımların tek tek hesabını soracaktır. Vatandaşlarımızın yükselen şikayetleri bize bunu gösterecektir. AKP'ye gönül vermiş destek olmuş kardeşlerimizin şikayetlerinde de tempolu artış meydana gelmektedir.

Ülkemizin kaderi üzerinde çok tayin edici olacak bu seçim için vakit gittikçe daralmaktadır. Önümüzde tarihi bir fırsat bizleri beklemektedir. Yapılacak olan seçim Türkiye'nin üzerine kumar oynayanlara büyük bir ders olacaktır. AKP'nin süresiz uzaklaştırılması inşallah bu seçimde gerçekleşecektir. Bu kara dönem mutlaka bitecek Türk milleti AKP'ye yalanlarının ve neden olduğu yıkımların tek tek hesabını soracaktır. Vatandaşlarımızın yükselen şikâyetleri bize bunu gösterecektir. AKP'ye gönül vermiş destek olmuş kardeşlerimizin şikâyetlerinde de tempolu artış meydana gelmektedir.

AKP SADAKA VERMEKTEDİR
AKP tehditkardır acımasızdır ve insafsızdır. İktidar aba altından sopa gösterircesine yoksul kardeşlerimizi yardımlarla kontrol altında tutmaktadır. Bir gerçeğin altını kalın olarak çizmekte yarar var. Çocuklarını sinemaya götürmek, ayda bir dışarıda yemeğe gitmek en yoksul kardeşimizin hakkı değil midir? AKP devletin imkânlarını sadaka verir gibi vermektedir. Kamuoyunu aldatma amaçlı durmadan anketler yayınlanmaktadır. MHP iktidara koşmaktadır. Erdoğan'ın tahrik öfke dolu sesinin kısılacağı, mahkemelerde ayakta bekleyeceği dönem yaklaşmıştır.

SOKAKLAR ALEV TOPUNA DÖNDÜ
Türkiye'nin yakın coğrafyasındaki ülkeler kaynamaktadır. Hat safhada yaşanan çalkantılı günler sosyal tepkileri bardağından taşırmış sokaklar alev topuna dönmüştür. Tunus'u yöneten cumhurbaşkanının ülkesini terk etmesi de ibretlik bir hadise olmuştur.

Tunus'ta başlayan gerilim hattı, Arnavutluk'a kadar çevre ülkelerde gerginliğe yol açmıştır. İlave olarak Cezayir, Ürdün Yemen Mısır, Tunus'taki gerilimden etkilenmeye başlamıştır. AKP'nin çok sevdiği Ömer El Beşir'in yönettiği Sudan da etkilenmiştir.

BAŞBAKAN HERKESLE KAVGALI
Bu son gelişmelerden AKP hükümeti de azami sonuçlar çıkarmalı. Hesap vermek için bugünden hazırlıklara başlamasının yararlı olacağına yürekten inanıyorum. 2011'de de yine tehlikeli gelişmelere şahit oluyoruz. Bu yılın AKP ile geçecek aylarının gergin ve huzursuz geçeceği görülmektedir. Özellikle Başbakan herkesle kavgalıdır. Hoşgörü ile birlikte tevazunun kendisine ne kadar uzak olduğu ortadadır. Hırçın ve uzlaşmak sinirli tarafı ortaya çıkmaktadır. Başbakanın bu davranışları yeni değildir. Basını sindirmeye çabalayan, çiftçiye anasıyla birlikte hakaret eden, yargıyla didişen kendisidir. Ülkenin böyle yönetilmesi talihsiz ve utanç vericidir.

SPORU KENDİ EMELLERİNE VASITA ETMEK İSTEDİ
AKP zihniyeti kabus gibi Türk sporunun üzerine çökmüştür. Ermenilerle mutabakat arayışlarında futbol bahane olarak kullanılmıştır. Spor bu dönemde siyasete alet edilmiştir. Tanınmış ses sanatçıları, şov dünyasının ünlü simaları spor camiası da alet edilmiştir. Zaman orta sahada top çevirme zamanı değildir yıkımın kirli oyun planını kabul ettirmeye çalışmıştır. Başbakan sporu kendi emelleri uğruna vasıta etmek istemiştir.

MASKELERİ O STATTA DÜŞTÜ
Erdoğan ve hükümeti her alanda olduğu gibi sporda da gedikler açmaya çalışmıştır. Nitekim Galatasaray'ın yeni stadının açılış töreninde bunu görme fırsatımız olmuştur. Tribünde oturan Başbakan protestoyu olgunlukla karşılamak yerine öfkesine yenilmiş ve stadı terk etmiştir. Protestoları nankörlükle itham etmiştir. Kabul ve itiraf edilmelidir ki çirkin maskeleri o statta yerlere düşmüştür. Başbakanı övmeyen, minnet duymayan sözüm ona el etek öpmeyen herkes organize işlerin parçasıdır. Sanırsın ki Erdoğan stadyum yapılmasına katkı sağladı. Erdoğan ve yanındakilere hatırlatmak isterim ki Türkiye krallık değil, milletin egemenliğiyle vücut bulmuş bir cumhuriyettir.

Milletimizi borçlu kendinizi alacaklı görmeniz en büyük densizliktir. Bu gerçeği yok farz ederek verdim, yaptım, dağıttım, yardım ettim gibi sözler Türk milletine yapılacak en büyük hakarettir.

Haksızlık karşısında susanın dinsiz şeytan olacağı şüphesiz kesindir. Herkesin ölçüyü aşmadan sorumlu olması gerekir. Bunun yolu bellidir o da sandıktan başkası değildir

KÜSTAH İFADELER
Dikkatimizi çeken ikinci konu. Erdoğan Kolaylıkla alt edebileceğini düşündüğü kişi ve ülkelerle gerilim halinde. Ne hikmetse Türklere sataşanlara karşı sessiz ve suskundur. En son olarak Ermenistan cumhurbaşkanının Yunanistan'ı ziyareti sırasında kullanılan çirkin ve küstah ifadeler göstermiştir.

CHP'YE ELEŞTİRİ
AKP ve CHP arasındaki benzerlikler ileride olası bir koalisyonu ortaya koymaktadır. CHP'nin teröre sessiz kalışı bu yöndeki bakışımızı haklı kılmaktadır.

İkisinin de kafasında İmralı canisinin affı vardır. Başbakan Erdoğan'ın değişken sözleri ve CHP liderinin sözleri birebir örtüşmektedir. Hakikat komisyonunun kurulmasıyla ilgili CHP önerisini milletimizi büyük bir kaygıyla beklemektedir. TSK da terör örgütü de silah bıraksın diyen bir CHP zihniyeti nasıl Atatürk'ün kurduğu bir parti olabilir. Bundan sonra CHP ne diyecektir. AKP'nin izinden yürüyen CHP'nin kabullerden saptığı, üniter devlet yapısını fantazi olarak görmektedirler. Önde kavga ederken arkada Türkiye'nin gizli planlarını yapmaktadırlar. Türkiye'nin temellerinden oynama yaparak kaynaşma yapacağını sananlar milletimizden en sert cevabı alacağından kuşkumuz yoktur.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com