AK PARTİ KADINLAR BABALAR GÜNÜNÜ ERKEN KUTLADI

AK PARTİ KADINLAR BABALAR GÜNÜNÜ ERKEN KUTLADI
AK PARTİ KADINLAR BABALAR GÜNÜNÜ ERKEN KUTLADI

AK Parti Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Ferzan Çakal ve yönetim kurulu üyeleri ‘Babalar Günü’nü bir hafta erken kutladı.
Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü bahçesinde yapılan Babalar Günü kutlamasını AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan, Belediye Başkanları, partililer ve çok sayıda davetli katıldı. AK Parti Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda en yaşlı Baba Ahmet Gizli ve en genç baba Kenan Akman’a Ak Parti Fethiye İlçe Kadın Kolları Başkanı Ferzan Çakal tarafından çiçek verildi.
Milletvekili Ali Boğa, İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan ve Belediye Başkanları adına Yusuf Çaylı’ya çiçek veren Kadın Kolları Başkanı Ferzan Çakal, tüm davetlilere seslenerek, “Babalarınızın kıymetini bilin. Öncelikle bölgemizde yaşadığımız deprem hepimize geçmiş olsun. Yaşanan bu sıkıntıları birlik ve beraberlik içinde atlatacağız. Biz Ak partili kadınlar olarak babalar günü kutlama programını bir hafta erkene aldık. Bugün buraya Babalar günü kutlama programı için toplandık. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Herkesin babalar günü kutlu olsun. Herkes babasının kıymetini bilsin” derken, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Ali Türkan da “Bana babalık duygusunu yaşattığı için eşime çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa ise “Kadın Kollarımız Babalar günü kutlama programını bir hafta erken aldı. Biz gündemi geç takip etmektense bir hafta erken takip edelim. Biz Ak Partili vekiller olarak seçimden seçime gelen vekil değiliz. Zorunlu olarak Ankara’da kalmadığımız süreler dışında hep Muğla’da olduk. Seçim zamanında verdiğimiz sözleri bir bir hayata geçiriyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz. Körfezin temizliğine derelerin ıslahı ile başladık. Babadağ’a teleferik projesi yapılıyor. Antik tiyatro restorasyon yapılıyor. Yayla köylerinin 50 yıllık rüyası olan Seki Barajı bu yılın yatırım programına alındı. Muğla Üniversitesi İlahiyat Fakültesi kuruluyor. Fethiye İşletme Fakültesi kuruldu. Biz Fethiye olarak depremi ucuz atlattık. Ancak Van Fethiye kadar şanslı değildi. Fethiye ve Muğla’ya yapılacak olan bazı yatırımların parası Van’a harcandı” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com