AK Parti Kütahya İlçe Başkanları Meclis'te

AK Parti Kütahya İlçe Başkanları Meclis'te
Kütahya AK Parti ilçe başkanları Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni (TBMM) ziyaret ederek, yemekli toplantıda bölge milletvekilleri ile görüş alış verişinde bulundu. Toplantıya, tüm ilçe başkanları ve bölge milletvekillerinin yanı sıra Kütahya koordinatörlü

Kütahya AK Parti ilçe başkanları Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni (TBMM) ziyaret ederek, yemekli toplantıda bölge milletvekilleri ile görüş alış verişinde bulundu. Toplantıya, tüm ilçe başkanları ve bölge milletvekillerinin yanı sıra Kütahya koordinatörlüğünü yapan Manisa Milletvekili İsmail Bilen de katıldı.
Toplantıda, AK PARTİ ilçe başkanları, bölgelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında detaylı bilgiler vererek, sorunlarını dile getirdiler. Genel olarak hizmetlerin ilçe, belde ve köylere ulaştırılmasında vatandaşların memnuniyetinin gözlendiği, KÖYDES ve BELDES projeleri ile alt yapı sorunlarının çözüme kavuşturulduğunu, yolların büyük oranda yapıldığını söyleyerek, en büyük problemin işsizlik olduğu, bu alanda çalışmalara hız verilmesi gerektiği vurgulandı.
Konuşmaları dinleyerek, sorunları not alan bölge milletvekilleri, AK Parti iktidarında uygulamaya konulan KÖYDES ve BELDES projelerinin Cumhuriyet tarihinin en büyük kırsal kalkınma hamlesi olduğunu, bu proje kapsamında yörelerin yol, asfalt, su, gölet gibi sorunların büyük ölçüde çözüme kavuşturulduğunu söyledi.
İşsizlik sorunun çözümünün yatırım yapmaktan geçtiğini, bu amaçla kendilerinin özel çaba sarf ederek bu çabaların meyve vermeye başladığını söylediler. AK Parti iktidarında, birçok alanda tüm ülkemiz gibi Kütahya'da da olumlu gelişmeler yaşandığını söylediler.
Daha sonra bölge milletvekilleri daha çok kendi yörelerini ilgilendiren sorunları dile getirerek, çözüm yolları üzerinde fikir alış verişinde bulundular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com