AK Parti Melikgazi yeni yönetimi açıklandı!

AK Parti Melikgazi yeni yönetimi açıklandı!
AK Parti Melikgazi yeni İlçe Başkanı Barlas, 30 kişilik yeni yönetim kurulunu açıklandı..

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas, yeni yönetim kurulu üyelerini kamuoyuna tanıttı. Açıklanan listede Barlas, her kesimden isimlerin bulunduğunu söyledi.

Parti binasında düzenlenen toplantıya TBMM Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Sadık Yakut, AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İl Başkan Yardımcısı Levent Büyükkeçeci, Melikgazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Münire Büyüksimitçi, İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Ekşi, Melikgazi Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Güneş ve yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas, ilçe teşkilatının bugüne kadar yaptığı çalışmalarla Türkiye'de örnek olduğunu belirterek, bundan sonraki dönemde de başarının devam edeceğini söyledi. Barlas, yaklaşan referandum sürecinden başarıyla çıkacaklarına inandıklarını kaydederek, 'Başbakanımızın ifade ettiği gibi bütün vatandaşlarımızı tek tek ziyaret ederek başarıyı yakalayacağız' şeklinde konuştu.

Barlas, yeni yönetim kurulu listesini hazırlarken bütün kesimlerden isimlerin olmasına gayret gösterdiklerini ifade ederek, 'Listemizde gerek daha önceki dönemlerde görev yapan, gerekse ilk defa görev yapacak arkadaşlarımız var. Artık bugüne kadar yaşananları geride bırakarak ileriye bakmalıyız. Birlik ve beraberlik içinde azim ve gayretle çalışırsak başaramamamız için hiçbir sebep bulunmuyor. Yeni yönetim kurulumuzun partimize ve şehrimize hayırlara vesile olmasını diliyorum' diye konuştu. Barlas'ın konuşmasının ardından yeni yönetim kurulunda görev alanlar kendilerini tanıttı.

Daha sonra konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, yeni ilçe başkanı ve yönetimine başarılar diledi. Karayel, siyasetin zevkli ve meşakkatli bir iş olduğunu belirterek, 'Bu işe gayretli olan, gönül veren arkadaşlarla hep birlikte başarılı olacağımıza inanıyoruz. Milletvekili arkadaşlarımız adına hep birlikte yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum. Biz bu referandum sürecinden başarıyla çakıcağız. Şuanda yapılan anketlere göre, referandumun neticeleri müspet görülüyor. İnşallah biz bunu daha yukarı orana çıkarmak için gayret gösteriyoruz. Tüm ilçelerimizdeki çalışmalarımız devam ediyor. Söz ve karar milletin' diye konuştu.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, Melikgazi'nin Kayseri'nin en büyük ilçesi olduğunu hatırlatarak, 'Melikgazi'nin sorumluluğu o derece büyük. Bugüne kadar hizmet eden değerli Sadi Köylü ve ekibine teşekkür ediyorum. Melikgazi çıtayı yüksek tutan, Türkiye'de rekorlara imza atan bir ilçe teşkilatı. Bu anlamda değerli başkanımızın ve ekibinin işinin zor olduğunu belirterek, rekorlara rekor katacak bir gayretin içinde olacaklarına inanıyorum. Kadro genç ve dinamik, inanıyorum ki bunu fazlasıyla başaracak güçte ve kapasitede. Şehrimizin tanınmış, alanında kendini kanıtlamış, başarılı iş adamlarımızdan kadro oluşmakta. Gördüğüm kadarıyla da referandum esas alınarak hukukçu ağırlıklı olmuş, belediye başkanları olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Kendilerinin her zaman yanlarındayız' dedi.

DANİŞMENTGAZİ'DEKİ MAHALLE TOPLANTISINA VEKİLLER DE KATILDI

Öte yandan, Melikgazi İl Teşkilatı tarafından düzenlenen Mahalle Toplantısı, Eskişehir Bağları Danişmentgazi Mahallesi'nde yapıldı. Toplantıya TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel ve Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas'ın yanı sıra partililer ve mahalleli vatandaşlar katıldı.

Toplantıda ilk önce kendisini tanıtan Melikgazi İlçe Başkanı Barlas, yeni göreve gelen bir yönetim olduklarını ve her konuda vatandaşların yanında olacaklarını ifade etti. Daha sonra açıklamalarda bulunan TBMM Başkanvekili Sadık Yakut ise, AK Parti döneminde gerçekleşen yatırımları anlattı. 12 Eylül Referandum sürecinde Kayseri'yi karış karış dolaştıklarını ifade ederek bu referandumda çok yüksek oranda 'Evet' oyu çıkacağına inandığını, gittikleri yerlerde vatandaştan gördükleri teveccühten bunu çok rahat bir şekilde söyleyebildiğini belirtti.

Daha sonra konuşan Milletvekili Yaşar Karayel ise yine referandum konusuna değindi ve vatandaşlardan mutlaka sandık başına gidip evet oyu kullanması gerektiğini ifade etti. Ayrıca Karayel, Eskişehir Bağları Bölgesi'nde yaşanan tapu problemleri konusuna da değinerek, sorunların giderilmesi için elinden gelen gayreti göstereceğinin altını çizdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com