AK Parti Milletvekili aday adayı; Bekir Gencer!

AK Parti Milletvekili aday adayı; Bekir Gencer!
AK Parti Kütahya İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını açıklayan Bekir Gencer, " AK Partinin başarısının tesadüf olmadığını söyledi.

AK Parti Kütahya İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını açıklayan Bekir Gencer, ' AK Partinin başarısının tesadüf olmadığını söyledi.

Ak Parti bünyesinde aday adaylığını açıklayan Gencer şunları söyledi,' Ak Parti geçici bir rüzgarın, dönemsel bir yükselişin, tesadüflerin eseri değil kökleri milletin vicdanında olan ve uzun yıllar içerisinde, milletin ruh kökeninde mayalanan bir temel arayışın, bekleyişin, değişim iradesinin nihai adresi olduğu için Ak Parti diyoruz. Ak Parti daha önce hiç kimsenin gündeme almaya cesaret bile edemediği meselelerin üzerine kararlılıkla bgittiği ve pek çok temel sorunu çözüme kavuşturduğu için Ak Parti diyorum. Ak Parti anlayışında ben yok biz var, guru yok kibir yok, tevazu var olduğu için Ak Parti diyorum. Kütahyanın problemlerini ve çözüm yollarını biliyorum. Başta birlik ve beraberlik içinde İl, İlçe, Köy ayrımı gözetmeden hizmetlerde adil davranılarak çalışmaya gayret sarf edeceğim.

www.akisgazetesi.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com