AK Parti milletvekili adayları tanıtım toplantısında buluştu...

AK Parti milletvekili adayları tanıtım toplantısında buluştu...
AK Parti, milletvekili adaylarını dün Kültür Sarayında tanıttı. Soner Aksoy, Hasan Fehmi Kinay, İdris Bal, Vural Kavuncu ve Bediha Türkyılmaz toplantıda “ Kütahya'yı en iyi şekilde temsil edip ileriye taşıyacağız” sözü verdiler.

AK Parti, milletvekili adaylarını dün Kültür Sarayında tanıttı. Soner Aksoy, Hasan Fehmi Kinay, İdris Bal, Vural Kavuncu ve Bediha Türkyılmaz toplantıda “ Kütahya'yı en iyi şekilde temsil edip ileriye taşıyacağız” sözü verdiler.
AK Parti, milletvekili adaylarını dün Kütahya Kültür sarayında tanıttı. Toplantıda dinleyicilere seslenen Kütahya AK Parti İl başkanı Mustafa Yenipazar, adayları teker teker tanıttı. Konuşmada söz alan adaylar Kütahya'yı daha ileriye taşımak için ellerinden geleni yapcaklarını söylediler.
Konuşmada sırayla söz alan AK Parti Kütahya İl Başkanı ve milletvekili adayları şunları kaydetti:

AK PARTİ KÜTAHYA İL BAŞKANI MUSTAFA YENİPAZAR:
“AK Parti Kütahya'yı temsil edebilecek en iyi 5 adayın seçimi tamamlanmıştır. Diğer adayların da partimizi temsil edebileceğinden hiç şüphemiz yoktur. Başbakanımızın belirlediği adaylar bundan sonra Kütahya için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklardır. AK Parti güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir ve daha da güçlenecektir. Başarılarımızı perçinleyeceğiz, gayretimizi ortaya koyacağız. AK Parti milletine güvendi millet de AK Parti'ye inandı. Milletimizin inancıyla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

TÜRKYILMAZ: “KADINLARIN SESİ OLACAĞIM”
“Ben Kütahyalı'yım. Kütahyanın sesi olmak için bu yola çıktım. Bana destek olan herkese teşekkürler. Bir kadın olarak vekillerim içinde ben onların kardeşleri gibiyim. Kadınların sesi olmak için gücümüzü göstermek için bu yola çıktık. Davamızı devam ettireceğiz”.
AKSOY: “HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
“Öncelikle Kütahya halkına çok teşekkür ediyorum. Kütahya'nın bize olan inancından güveninden dolayı çok mutluyum. Türkiye AK Parti hükümeti ile birlikte her alanda bir atılım içine girmiştir. Gelecek yıllara daha umutlu bakmamızı AK Parti'ye borçluyuz. Türkiye geçmişteki güzel günlerine ulaşmak adına önemli adımlar atıyor. Yükselen bir Türkiye var karşımızda. AK Parti ile birlikte bu yükseliş devam edecektir. Kadromuzda esas tespiti halk yapmıştır. Kendimizi bu davaya adadık. Bu dava yolunda hiç durmadan devam edeceğiz. Halkıma bana bu hakkı verdiği içiçn teşekkür ediyorum. Hizmette geri duran kim olursa karşısında bizi bulacaktır. Bu kim olursa olsun farketmez. AK Partiyi Türkiye kurdu. Türkiye demek AK Parti demektir”.

KİNAY: “HEDEFİMİZ % 75”
“Herkesi bu başarıdan dolayı kutluyorum. Biz geçen yıllarda yine genel seçimde bu heyecanı yaşadık. Aday listesinin sırasının bir önemi yok. Önemli olan bu dava uğruna nasıl çalıştığımız, neler yaptığımız, gazyretimizdir. Sekiz buçuk yılı geride bıraktık. Türkiye'de % 50 barajını geçmeye çalışacağız. Kütahya'da ise hedefimiz % 75 seviyesidir. Bunun için her AK Partili gayret gösterecek. Başladığımız işi tamamlamak için herkes elinden geleni yapacak. 5 milletvekilimizin de seçilebilmesi için herkesin çok çalışması lazım”.
BAL: “YANLIŞ YAPARSAM ÖNÜM KESİLSİN!”
“Memleketimi seven biriyim.Eğer bu davada yanlış yaparsam önüm kesilsin. AK Parti için Türkiye için en iyi olanı elimden geleni yapacağım. AK Parti, halktan gaspedilen iradeyi, milletin olan yetkiyi tekrar halka veriyor. AK Parti bunun için var. Artık Türkiye'de aklı başında insanlar var. Kim ne yaptığını, kendisi için neyin iyi olduğunu biliyor. Bunun için açlışıyor. Türkiye AK Parti hükümeti ile önemli gelişmeler kaydetmiştir. Ülke içinde ve ülke dışında önemli gelişmelere tanık olduk. Dış siyasetimiz önemli bir aşama kaydetti. Türkiye ve Türkiye liderleri artık parmakla gösteriliyor. Önceden hiçbir ülke lideri bizim liderimiz seçildiğinde ya da öldüğünde ülkeyi ziyaret etmiyordu. Ama Amerikan Başkanı Obama, seçildiğinde ilk olarak Türkiye'yi ziyaret etmiştir. Bu Türkiye'nin büyüyen gücünün bir göstergesidir”.
KAVUNCU: “KÜTAHYA'DA HER YERİN VEKİLİ OLACAĞIZ”
“Bizler tarihte önde gelen bir millet olduk. AK Parti kadrolarıyla ülkemiz sözü dinlenen bir ülke konumuna gelmiştir. AK Parti'nin 2023 hedefi dünyanın en büyük ilk 10 ülkesi arasına girmesi, ve birinci sınıf demokrasiye sahip olmasıdır. Bu değişimden Kütahya halkı, Kütahya şehri hakkını alacaktır. Başbakanımızın gözünde Kütahya ayrı bir yere sahip. 5 tane AK Parti milletvekili adayının seçilmesini umut ediyorum. Kütahya'da her yerin vekili olacağız.”
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com