AK Parti Milletvekili Tamer'in istifa edeceği iddiası

AK Parti Milletvekili Tamerin istifa edeceği iddiası
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Bir ulusal televizyon kanalında İsmail kardeşimizle alakalı da manipülasyona dayalı ve buradan bir parça toplamaya dayalı bir haber yayıldığını görüyoruz. Böyle bir şey kesinlikle söz konusu değildir"

KAYSERİ (AA) - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer'in partisinden istifa edebileceği yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Bir ulusal televizyon kanalında İsmail kardeşimizle alakalı da manipülasyona dayalı ve buradan bir parça toplamaya dayalı bir haber yayıldığını görüyoruz. Böyle bir şey kesinlikle söz konusu değildir" dedi.

Yıldız, AK Parti Kayseri İl Başkanlığında gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya'nın istifasının ardından İsmail Tamer'in de istifa edebileceği yönünde haberlerin çıktığını söyledi.

Bu tür haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Yıldız, "Bir ulusal televizyon kanalında İsmail kardeşimizle alakalı da manipülasyona dayalı ve buradan bir parça toplamaya dayalı bir haber yayıldığını görüyoruz. Böyle bir şey kesinlikle söz konusu değildir. Özellikle Kayseri'nin insicamı, AK Parti siyasetine konulan katkı her zaman olduğu gibi fazlasıyla devam edecektir. Bunda herhangi bir tereddüt ve şüpheye kesinlikle mahal yoktur" diye konuştu.

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de AK Parti olarak çok huzurlu ve mutlu yıllar geçirdiklerini söyledi.

Kendisiyle alakalı bir ulusal televizyon kanalında "Tamer de istifa edebilir" şeklinde haber yer aldığını ifade eden Tamer, şunları söyledi:

"Bu kanalın bana göre yapmış olduğu bir manipülasyon ve fitnenin, fesadın ön plana çıkartıldığı bir durumdur diye düşünüyorum. Ben sayın Başbakanımın her zaman arkasındayım. Ölünceye kadar da arkasında olacağımı rahatlıkla söyleyebilirim ve partim için de yapmayacağım hiçbir şey yoktur. AK Parti için her şeyimizle ilk gün olduğu gibi yine aynı şekilde çalışmaya devam ediyoruz."

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com