Ak Parti Osmaniye İl Gençlik Kollarından Piknik

Ak Parti Osmaniye İl Gençlik Kollarından Piknik
AK Parti Osmaniye İl Gençlik Kolları tarafından piknik düzenlendi.

OSMANİYE - AK Parti Osmaniye İl Gençlik Kolları tarafından piknik düzenlendi. Karatepe-Kayıkhane Tesisleri’nde yapılan piknik programında birlik beraberlik mesajları verildi.

Pikniğe katılan AK Parti Osmaniye Milletvekili Durdu Mehmet Kastal, AK Parti İl Başkanı Emir Hasan Arslantaş, Kurucu Gençlik Kolları Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Av. Hamza Tor, Merkez İlçe Başkanı Sait Kıraç, Kadirli İlçe Başkanı Hüseyin Gökçeli, Kadirli Gençlik Kolları İl Başkanı Ferhat Çatal, Yürütme Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Eski İl Başkanı Kemal Yalçın ve Osmaniye Gençlik Kolları İl Başkanı İsmail Kaya tarafından “El Ele Hep Beraber” mesajı verildi. Piknikte düzenlenen mangal partisinde bir araya gelen Gençlik Kolları Teşkilatı üyeleri, piknik alanında hoşça vakit geçirdiler. Havuzda yüzüp eğlenen gençler, kendi aralarında su topu turnuvası da düzenlediler ve kazanan dostluk oldu.

Piknik programında konuşma yapan Gençlik Kolları İl Başkanı İsmail Kaya; Osmaniye Gençliği olarak gerek partimiz, gerekse memleket ve vatan uğruna hiç durmadan çalışılacağını, geleceğin bize emanet edildiğinin ve bunu yükseklere taşımak için üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirebilmek için üstün çaba göstereceğini ifade etti. Düzenlenen bu tür organizasyonlar ile Osmaniye Gençlik Kolları Teşkilatı'nın her geçen gün fiberine olan bağlılığının daha da arttığına dikkat çeken Kaya, “Önümüzdeki dönemlerde bu tür yeni organizasyonlara imza atarak, teşkilatımız içindeki birlik beraberlik ve dayanışmayı artıracağız” dedi. Kaya, konuşmasını; “Ayrıca Partimiz kurulduğundan bu yana Osmaniye Gençlik Kolları yapmış başkanlarımızı da bir araya getirmenin mutluluğu içerisindeyiz ve bu piknik - mangal programını geleneksel hale getiriyoruz” diye konuşarak tamamladı.

Kaynak: İHA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com