AK Parti tanıtımına Pazarlar'dan başladı

AK Parti tanıtımına Pazarlar'dan başladı
Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde AK Parti ilçe teşkilatı tarafından 12 Haziran'da yapılacak olan genel seçim çalışmalarına başladı.

Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde AK Parti ilçe teşkilatı tarafından 12 Haziran'da yapılacak olan genel seçim çalışmalarına başladı.
Pazarlar İlçesinde Hatice Çelik Öğrenci Yurdunun lokalinde yapılan Milletvekili tanıtım programına Milletvekili adayları Hasan Fehmi Kinay, İdris Bal, Vural Kavuncu, Bedia Türkyılmaz, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Yenipazar, Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Torun, Sofular Belediye Başkanı Mehmet Ali Özdemir, İl Genel Meclis Üyesi Celal Çelik, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları teşkilatı üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
AK Parti 1. sıra milletvekili adayı Soner Aksoy sağlık sorunları sebebiyle tanıtım programına katılmadığı bildirildi.
AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Yenipazar Seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Bu süreçte bütün vatandaşların kapısını tek tek çalıp oy isteyeceklerini dile getiren Yenipazar, 'Çünkü bizim herkesin Oyuna ihtiyacımız var. İlçeler bazında 12 Haziran seçim çalışmalarına Pazarlar'dan başladık. Yaklaşık 2 ay hızlı ve tempolu seçim çalışmalarına Pazarlar'dan start verdik. Hayırlı olmasını temenni ederim' dedi.
AK Parti İl Başkanı Mustafa Yenipazar, salonda bulunanlara tek tek milletvekili adaylarına tanıttı. Tanıtma programından sonra AK Parti Kütahya 5. sıra Milletvekili adayı Bedia Türkyılmaz, “Türkiye AK Parti ile büyük değişime girdi. Türkiye değişirken Kütahya değişiyor, Pazarlar değişiyor. Türkiye'de güzel şeyler oluyor ve olmaya da devam edecektir” diye konuştu.
Hasan Fehmi Kinay ise konuşmasında 8 yıldaki AK Parti Hükümetinin yaptığı yatırımlar ve hizmetler hakkında bilgi verdi. Kinay, “Pazarlar ilçemize yaptığımız yatırımları herkes biliyor. Pazarlar Ak Parti Hükümeti zamanında milyonlarca liralık yatırımlar yapıldı. Entegre Soğuk Hava Tesisleri, Meslek Yüksek Okulu, Anadolu Öğretmen Lisesi, Sulama göletinin sulama hattına boru döşemesi, futbol stadı, Anaokul ve Çok amaçlı Spor salonunu ilçeye kazandırıldı. Pazarlar İlçemize yatırımlar devam edecektir” şeklinde konuştu.
Ak Parti Kütahya Milletvekili adayı İdris Bal, “Türkiye önemli bir sınavdan geçiyor. Ak Parti Hükümetinin yen dönemde en büyük icraatı demokratik yeni bir anayasa yapmak olacaktır. Yeni ana yasa ile insanımız daha mutlu ve refah yaşayacaktır” dedi.
Milletvekili adayı Vural Kavuncu ise, “Türkiye'de ve Kütahya'da birlik beraberlik içersinde 12 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye'nin ilerlemesi için çalışmalarımız devam edecektir. Ak Parti hükümetinin 8 yılda yaptığı yatırımlar ve hizmetler ortadadır. Bizler sizlere hizmet etmeye talibiz” dedi
Ak Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci, “Kütahya'da İlçeler bazında seçim çalışmalarının Pazarlar'da başlaması bizlere ayrı bir gurur kaynağı oldu. Yüzdelik bazında Pazarlar İlçesi olarak Kütahya'da birinci olmak istiyoruz ve Kütahya'nın da Türkiye'de birinci olmasını istiyoruz. Kütahya'da 5-0 yapmak için çok çalışacağız. Bu konuda teşkilat olarak birlik ve beraberlik içersinde çalışacağız. Milletvekili adaylarımızla birlikte köy köy, mahalle mahalle gezeceğiz. Tüm insanlarımıza ulaşacağız. 12 Haziran seçimlerinin hayırlı olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com