"AK Parti tarımı ve hayvancılığı Türkiye'de bitirdi"

"AK Parti tarımı ve hayvancılığı Türkiye'de bitirdi"
Halkın Sesi Partisi (HAS) Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç, AK Parti'nin Türkiye'de tarımı tamamen bitirdiğini söyledi.

Halkın Sesi Partisi (HAS) Genel Başkan Yardımcısı Şeref Malkoç, AK Parti'nin Türkiye'de tarımı tamamen bitirdiğini söyledi.

HAS Partisi Eskişehir İl Divan toplantısına katılan Malkoç ülke gündemini değerlendirdi. Malkoç, 'AK Parti Türkiye'de tarımı tamamen bitirmiştir. Bunun ispatını Kurban Bayramında gördük. Dünyanın en verimli topraklarına sahip olan Türkiye'mizde kurbanlıklar yurt dışından getirildi. Bu da demektir ki AK Parti hayvancılığı ve tarımı Türkiye'de bitirmiştir' dedi.
Esnafın sorunlarını sık sık dinlediğini ifade eden Malkoç, 'Türkiye'de halinden memnun olan bir tek esnaf arkadaşımızı göremedik. Herkes şikayetçi. Demek ki, Kemal Derviş'ten kalma ekonomi politikaları bu toprağa uymaz. Biz esnafın, çiftçinin, memurun ve işçinin hali perişan dediğimizde demek ki doğruları söylüyormuşuz' şeklinde konuştu.
Ülkede siyasetin ve siyasetçilerin kutup ve kamplara bölündüğünü savunan Malkoç şunları söyledi: HAS Parti olarak bütün görüşlere kapılarımız açık. Bazı siyasetçilerin oylarını 1- 2 puan artırmak için kutuplaşmayı ve toplumsal tahriki teşvik ediyor. Türkiye'de siyaset kamplaşmıştır. Sağcı-solcu, şucu-bucu kamplaşmasını teşvik ve tahrik eden siyasi partiler var. Halkı bölerek, ayırarak, tahriklerle kamplaşma sonucu siyasette menfaat elde etmeye çalışılıyor, bu 1- 2 puan oy getirir. Ama bu ülkeye, memlekete zarar veriyor. HAS Parti'nin temel farkı üslup farkı olacak. İnsanlarımızı şucu-bucu ayırmak yerine 70 milyonu kardeş bileceğiz. Bu hukuk içinde talebine uygun olarak adaleti, hürriyetlerini ve bütçeden adil bir şekilde pay almalarını temin etmeye çalışacağız. Bunu yaparken de temel düşüncemiz insana hizmet olacak.'
İl Divan toplantısına ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com