'AK Parti TSK'yı Taciz Ediyor...!'

'AK Parti TSK'yı Taciz Ediyor...!'
MHP lideri Devlet Bahçeli ilginç açıklamalrda bulundu..

MHP Lideri Devlet Bahçeli, İçişleri ve Milli Savunma bakanlarının imzalarıyla 'Balyoz davası' sanığı 3 generalin açığa alınmasına ilişkin, “İhanete kol-kanat gerip, Mehmetçiği 'darbeciymiş' gibi gösterenlere mutlaka şamarı indireceğiz” dedi. Bahçeli, partisinin Antalya'da düzenlediği toplantıda şunları söyledi:

Tehditle dolu dönem

Ülkemiz ve milletimiz, tehlikeli ve tehditlerle dolu bir dönemin tüm sancılarını yaşamaktadır. Nitekim AKP'nin, zayıflatmak ve hırpalamak amacıyla uzun süredir sistemli bir biçimde hedef tahtasına yerleştirdiği Türk Silahlı Kuvvetleri bundan kendi payına düşen hisseyi fazlasıyla almıştır. Son olarak, ilgili bakanların, görevleri başında bulunan üç Türk Silahlı Kuvvetleri mensubunu açığa almasıyla yeni bir tartışmanın fitili ateşlenmiştir.

Darbe niyetinde, düşüncesinde ve çalışmasında bulunanların yakasından yapışmak için kimsenin elini tutan yoktur ve bunun da gereği bir an önce yerine getirilmelidir. Ne var ki yargının hakkını teslim ettiği ve terfilerinde bir engel görmediği kişileri de mağdur etmek doğru ve insaflı bir tutum olmayacaktır. Ne yazık ki uzun bir süredir Türk Silahlı Kuvvetleri'ni sindirme ve hırpalama sürecinin işlediği ortadadır.

Şiddetle karşıyız

İhanete kol kanat gerip, Mehmetçiği 'darbeciymiş' gibi gösterenlere mutlaka şamarı indireceğiz. Madem Başbakan Erdoğan darbe girişimlerine karşı bu kadar hassas ve tepkilidir, o halde Türk Milleti ve devletine yönelik saldırıları nasıl ve hangi bağlamda ele almaktadır? Darbe girişimleri bahanesiyle Türk Silahlı Kuvvetleri'nin tümünün zan ve itham altında bulunmasına şiddetle karşı durduğumuzun bilinmesinde fayda görüyorum.

Bu suçlar şahsidir

Kim darbe oluşumlarının içindeyse, bu ilişki ağında yer almışsa, suçu şahsidir ve gecikmeksizin hakkındaki yaptırımlar yerine getirilmelidir. Ancak, bölücülerle sarmaş dolaş olan AKP zihniyetinin, el altından Türk Silahlı Kuvvetleri'ni taciz etmesi, yıpratmasına ve gayri meşru örgütlenmelerin merkeziymiş gibi sunmasına asla müsamaha göstermeyeceğimizi ve sonuna kadar da bununla mücadele edeceğimizi Manavgat'tan muhataplarına bildirmek istiyorum.

Serik'te pazar yeri açtı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisine mensup belediye başkanlarının katılımıyla Antalya'nın Manavgat İlçesi yakınlarındaki Titreyengöl mevkisinde düzenlenen ve iki gün sürecek toplantının açılışında konuştu. Bahçeli, daha sonra MHP'li Serik Belediyesi tarafından yaptırılan Cumhuriyet Spor Kompleksi ve Halk Pazarı'nın açılışını yaptı. Bahçeli, burada pazara gelen kadınlarla tokalaştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com