AK Parti'den nöbetçi vekil uygulaması

AK Parti'den nöbetçi vekil uygulaması
NÖBETÇİ VEKİLAK Parti Bursa İl Başkanlığı, daha önce aldığı bir kararla, ekim ayında başlayacağı duyurulan nöbetçi milletvekilliği uygulamasını hayata geçirdi. Her hafta pazartesi günü AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nda 11.0

NÖBETÇİ VEKİL


AK Parti Bursa İl Başkanlığı, daha önce aldığı bir kararla, ekim ayında başlayacağı duyurulan nöbetçi milletvekilliği uygulamasını hayata geçirdi. Her hafta pazartesi günü AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nda 11.00-15.00 saatleri arasında Bursamilletvekillerinden birisi halkla buluşacak. Uygulamanın ilk nöbetçi milletvekili Hüseyin Şahinoldu. Gün boyunca vatandaşın derdini dinleyen, şikayetlerini not ederek, acil konulara telefonla müdahale eden Hüseyin Şahin, "Hem seçildikten sonra teşkilatlarımızla bir arada olmak, hem de vatandaşlarımızın birebir müracaatları ile yüz yüze gelmek milletvekili olarak benim ve tüm arkadaşlarımızın mutluluk duyduğu ve duyacağı bir husus. Gün boyunca görüştüğümüz vatandaşlarımızın anlık olarak çözüm gerektiren talepleri oldu ve onlara müdahale ettik. Takibi konusunda ele aldığımız işler de var. Bunların takipçisi olacağız. Ama tek amacımız bu buluşmalarla vatandaşımızın derdine çare üretmek, yanında olmak. Seçildiğimiz bölgeden bağımızın kopmadığını göstermek. İnanıyorum ki bu uygulama başarılı bir şekilde devam edecek" dedi.

BİR ENGELLİNİN YÜZÜ GÜLECEK

Bu arada Milletvekili Hüseyin Şahin, AK Parti İl Özürlüler Koordinasyon Merkezi Başkanı Dilek Yamakoğlu'nun çalışmalarına da eşlik etti. Bu sırada işadamı Haşim Karatepe'nin engelli vatandaşa verilmesi için getirdiği tekerlekli sandalyeyi teslim alan Şahin, "Veren el, alan elden üstündür. Size çok teşekkür ediyoruz. Emanetiniz en kısa sürede bu tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan vatandaşımıza ulaştırılacak" dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com