AK Parti'den Sürpriz İstifalar!

AK Parti'den Sürpriz İstifalar!
Seçim tarihinin yaklaşmasıyla birlikte siyaset sahnesi de hareketlenmeye başladı...

Seçimlerle birlikte göreve gelecek olan yeni kadrolara bayrağı devretmeye hazırlanan parti teşkilatlarından da istifa haberleri geliyor.

AK Parti Ardahan İl Başkanı Yunus Baydar, konu hakkında yaptığı açıklamada, Çıldır İlçe Başkanı Çetin Kılıç'ın yönetimiyle beraber istifasını verdiklerini söyledi.

Baydar, "İstifa eden Çıldır ilçe teşkilatına yenisi atanacak, bu yönetimin daha aktif, genç ve yeni yüzlerden oluşmasına özen göstereceğiz. Yeni kurulacak ekibimiz yakın zamanda göreve başlayacak. Başkan ve yönetim için 3-4 isim elimizde var. Bunları parti genel merkezi ile de paylaşılıp, uygun olan arkadaşlarımızı göreve getireceğiz" şeklinde konuştu.

BİR AÇIKLAMA DA DÖTRYOL'DAN GELDİ

AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Osman Görgen, teslim edilen makamı en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi.
Görgen, "Genel merkezimizde yaptığımız istişare neticesinde teşkilatta bir görev değişiminin partimiz ve ilçemiz menfaatine olacağı kanaatine vardık. Bu karar doğrultusunda ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım hizmet bayrağını yeni gelecek arkadaşlarımıza devretmeye karar verdik." dedi.

Bugüne kadar hiç kimseye eğilip bükülmediklerini belirten Görgen, "Gece gündüz demeden hizmet ettik. Bu çalışmaları yaparken de hiçbir zaman menfaat ve çıkar içerisinde olmadık. Görev yaptığımız 3 yıl gibi kısa bir zamanda bir genel seçim, bir yerel seçim ve iki referandum geçirdiğimizi düşünürsek kısa zamanda çok şeyler yaptığımız görülebilecektir. Bu gayretli çalışmanın ardından ülkemizin ve dolayısıyla milletimizin önünü açacak hayati değişikliklere teşkilat olarak katkıda bulunmak beni ve arkadaşlarımı gururlandırmaktadır." diye konuştu.

Birlikte çalıştığı politikacılara ve bürokratlara teşekkür eden Osman Görgen, "Yeni süreçte görev alacak arkadaşlarımızın hizmet bayrağını daha ileri noktalara taşıyacağına inanıyor, bize ihtiyaç duydukları her alanda bilgi, birikim ve tecrübelerimizle yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyoruz. Görevi yeni devralacak arkadaşlarımızın da aldıkları sorumluluğun üstlendikleri görevin bilincinde ve şuurunda olacaklarına inancımız tamdır. Ve gönlümüz rahattır." şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com