AK Partili Bakanlar ve Milletvekilleri Turist Gibi Geziyorlar

AK Partili Bakanlar ve Milletvekilleri Turist Gibi Geziyorlar
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Metin Belek yaptığı basın toplantısnda hükümetin sürekli mağdur rolü oynadığını belirterek, devletin başına gelen hükümetlerin mağdur rolu yerine milletin işsizliğine çözüm bulmaları gerektiğini özelli

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Metin Belek yaptığı basın toplantısnda hükümetin sürekli mağdur rolü oynadığını belirterek, devletin başına gelen hükümetlerin mağdur rolu yerine milletin işsizliğine çözüm bulmaları gerektiğini özellikle belirtti.

Metin Belek, AK Partili Bakanlar'ın Kütahya'ya her geldiklerinde bir Kütahyalı olarak çok heyecanlandığını belirterek, acaba bir yatırım mı var, acaba Kütahya için ne gibi müjdelerle geliyorlar bu Bakanlar diye merak ettiğini vurguladı. Belek, açıklamarında çarpıcı noktalara değinerek konuşmasına şöyle devam etti:''Bakanlardan birinin oğlu yeğeni askerlik görevini yapmaya gelmiş oda ziyarete gelmiş. Alakasız kurumuyla ilgili olmayan konularda popülist demeçler. Orman Bakanı kalkıyor hava alanı şu tarihte ihale ediliyor diyor onu da yanlış beyan ediyor, beşkarış barajına değinen yok. Bu Bakanları anlamak zor. AKP Milletvekili Hüseyin Tuğcu'nun Emet'in şöförler odasında söylediği yalan gibi yüzlerce yabancı yatırımcı getirdik yatırımcı dedikleri turist, Bakanlar ve Milletvekileri de turist gibi geziyor.''
Metin Belek, AK Parti'nin dilek ve temenniler partisine dönüştüğünü öne sürerek, sürekli ihtimaller üzerine hareket ettiklerine vurgu yaptı. Kütahya'ya gelen Bakanlar'ın birbirinden farklı demeçler verdiğini ifade eden Belek, bu tutarsız konuşmaların halkı mağdur ettiğine dikkat çekti. Türkiye'nin geleceğine yön veren hükümetin daha ne kadar mağdur rolü oyanayacağını merak ettiğini söyleyen Belek:''İcraat makamında olanlar sanki ağlama duvarı önünde bahaneler ardına sığınma ekonomiyi başka sanal bahanelerle perdelemeye doğru bir yol alıyorlar. Mağdur edebiyatı arkasına sığınma bir şeyleri yapamamanın bahanesini iktidar olanlar onlar değilmiş gibi başkalarının omuzlarına yükleyip bulundukları mevki koltuk ve makamları korumak yalan iftira ve entrikalarla –meli –malı hükümeti dilek ve temenniler hükümetine dönüşmüştür.''dedi.
Metin Belek, son olarak Kütahya'nın aciz basiretsiz AK Parti Milletvekilleriyle mecliste iktidarsız kaldığını iddia etti.(M.AKSU)Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com