AK Partili Vural Kavuncu köy ziyaretlerinde

AK Partili Vural Kavuncu köy ziyaretlerinde
AK Parti Kütahya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Vural Kavuncu ve beraberindeki AK Partililer seçim çalışmaları kapsamında köyleri ziyaret ediyor.

AK Parti Kütahya Milletvekili Adayı Prof. Dr. Vural Kavuncu ve beraberindeki AK Partililer seçim çalışmaları kapsamında köyleri ziyaret ediyor.
Bu çerçevede Kızılçukur Köyü'ne giden Vural Kavuncu ve beraberindeki heyet, köy sakinleri ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi. Kavuncu burada yaptığı açıklamada, bu seçimin büyük önem taşıdığını anlattı.
Kavuncu; “Bizleri vekiliniz olarak AK Parti olarak her zaman yanınızda bulacaksınız. Gelişen imkânlarla birlikte köylerimize daha iyi hizmet vereceğiz” ifadelerini kullandı.
Birlik beraberlik içinde olduklarını ifade eden Kavuncu; “Başbakanımızın bize talimatı var. Gidin Anadolu insanının derdini dinleyin, onların tozunu terini bize hediye olarak getirin dedi. Bizlere Başbakanımız teveccüh etti, partimiz teveccüh etti sizlerin önüne koyduysa bizim de görevimiz sizlere kendimizi takdim etmektir. Çünkü sizler vekalet vereceğiniz kimsenin kim olduğunu bilmek durumundasınız” dedi.
“AK Parti sizin partiniz. Milletin içinden çıkan bir parti” diyen Kavuncu, insana hizmeti ibadet olarak gören bir anlayışa sahip olduklarını kaydetti.
Kavuncu; “AK Parti ile birlikte büyük bir kalkınma hamlesi başladı. 11 Nisan'dan beri yollardayız. Birlikte gülüp birlikte üzüleceğiz. Buraya AK Parti gönüllüleri ile birlikte geldik. Çocuklarımıza güzel bir memleket bırakacağız. Artık kimseye muhtaç değiliz. Borcumuz azaldı, gelirimiz çoğaldı. Sandıklarımız AK olsun, geleceğimiz de parlak olsun” diyerek sözlerini bitirdi.
AK Parti Tavşanlı İl Genel Meclisi Üyesi Ramazan Aydemir ise Kızılçukur köylülerine Gözeren Köprüsü'nün ihalesinin yapıldığı müjdesini verdi. Aydemir; “Demokrasi güzel bir şey. Demokraside hem isteklerimizi söyleyebiliyoruz hem eleştirebiliyoruz. Sonuçta kararı halk veriyor. Ülke yönetiminde hizmet etmek istiyorsanız o koltuğun yolu halktan geçiyor” dedi.
Kızılçukur köyünde referandumdan sonra bir kanalizasyon çalışmasının olması gerektiğini belirten Aydemir bu çalışmanın bugüne sarktığını kaydetti.
Aydemir; “Gözören köprüsünün Perşembe günü Bilal Kıyak ile birlikte birlik encümeninde Gözören Köprüsünün ihalesini verdik. 174 bin TL'ye ihale ettik. Kızılçukur köyüne 5 yılda yaklaşık 500 milyar yatırım yapıldı” dedi.
AK Parti İlçe Başkanı Nejat Tülek'inde bulunduğu AK Parti grubu milletvekil adayı Vural Kavuncu ile birlikte köyünde bir düğüne de katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com