AK Partililerin Aşk Kaçamakları Yakalatılıyor!

AK Partililerin Aşk Kaçamakları Yakalatılıyor!
Radikal yazarı Cüney Özdemir, komplo içinde komploları yazdı! CHP'liler AKP'lilerin aşk kaçamaklarını yakalatıyor, CHP'liler CHP'lilere komplo kuruyor!

Birileri CHP'ye bir komplo kuruyor, sanırım bunda hiç kimsenin bir tereddüdü yok. CHP'nin içinde birileri de CHP'lilere komplo kuruyor ya da hadi daha hafif deyimi ile söyleyelim kurulan komploya katılmıyor ama karşı da çıkmıyor.

Bu arada kimi CHP'liler de AK Partililere komplo kuruyor. Gazetecileri evlerinden alıp özel arabaları ile AK Partililerin aşk kaçamaklarını yakalatıyor. Bu resmin bütününü gören birileri ise bir taşla birkaç kuş vurmanın hesabını yapmış, santranç tahtasına bakarak hamlelerle bütün bu oyunu yönetiyor. Operasyon içinde operasyon yapılıyor. CHP için bu olay seçim öncesi öyle üzeri örtülebilecek sıradan bir olay değil. Zira bu sefer olayın kahramanları bizzat CHP'nin içinde... Gerçi Baykal'ı deviren kasette de benzer iddialar vardı, ama bu sefer telefon kayıtları, milletvekili beyanları ile her şey çırılçıplak ortaya çıkıyor. Kıyamet kopması lazım, kopmuyor! Yine de bu tablo Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinin bitişi için geri sayımın başlangıcıdır. Koltuk, altından kaymaya başladı. Seçimi çıkartırsa büyük başarı. Kimin kime operasyon yaptığını anlamamız için ise henüz erken. Elimizde kesin olan tek şey var. Bütün bu komplo ve operasyonun tek bir anahtarı var. Kendini gazeteci olarak tanıtan, Ankara siyasetinin koridorlarında fink atan, bir tuhaf gazetecimsi portre ile karşı karşıyayız. İklim Bayraktar Kaleli bu komplonun anahtarıdır. Onun ilişkilerinin açığa çıkması, tüm oyunun anlaşılmasını sağlayacaktır. İşe basit bir soruyu sorarak başlayabiliriz: Odatv'nin bütün çalışanları tutuklanmışken İklim Bayraktar Kaleli neden serbest bırakıldı? Bu basit sorunun ucundan tutup çekersek, gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Cüneyt Özdemir, Radikal

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com