AK Parti'nin "Büyük Ankara Mitingi"

AK Partinin Büyük Ankara Mitingi
Başbakan Yardımcısı İşler:

ANKARA (AA) - Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, "3 Kasım 2002’de Türk milleti Türk baharını başlattı. O günden bu güne 'gelişme, istikrar' dediniz. AK Partiye olan desteği esirgemediniz" dedi.

İşler, AK Parti’nin Etlik Halil Sezai Erkut Caddesi’nde gerçekleştirilen “Büyük Ankara Mitingi”nde yaptığı konuşmada, 30 Mart'a 8 gün kaldığını anımsatarak, gece gündüz çalışmaya devam edilmesi gerektiğini söyledi.

“30 Martta yeniden bir destan yazacağız” diyen İşler, seçimlerden büyük bir zaferle çıkacaklarını söyledi.

İşler, 3 Kasım 2002’de bir dönemin başladığını belirterek, "3 Kasım 2002’de Türk milleti Türk baharını başlattı. O günden bu güne 'gelişme' dediniz, 'istikrar' dediniz. AK Partiye olan desteği esirgemediniz” diye konuştu.

AK Parti için karalama kampanyası yapıldığını anlatan İşler, 30 Mart’ta sandıkların patlatılmasını istedi. İşler, sandıkların patlatılmasının, "Başbakan Erdoğan’ı yedirtmeyiz, yedirtmeyeceğiz”, “Türkiye Cumhuriyeti'ni paralel çeteye yedirtmeyiz”, “Eski Türkiye’yi istemiyoruz, yeni Türkiye’yi istiyoruz” mesajlarını vereceğini kaydetti.

-Gökçek’in konuşması-

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de konuşmasında Ankara için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

“Çünkü biz Ankara sevdalısıyız” diyen Gökçek, Ankara’nın en çok güzel insanlarına aşık olduğunu kaydetti.

Gökçek, "Sizlerle bizim gönüllerimiz arasında kurulmuş sağlam köprüler var. Hiç kimse bu gönül köprülerini yıkamaz. Başkaları milletle aramızdaki muhabbeti anlayamaz. Anlayamıyor da. CHP zihniyeti bugüne kadar bunu anlayamadı, anlayamaz da” dedi.

Bu nedenle 12 yıldır seçim sonuçlarının aynı olduğunu dile getiren Gökçek, “AK Parti hizmete devam, CHP hezimete devam” diye konuştu.

Konuşmasında Ankara için hazırladıkları projelerden bahseden Gökçek, CHP’nin Ankara’da sıkışıp kaldığını söyledi.

Gökçek, bu seçimde de Ankara’nın tüm ilçelerinde CHP zihniyetinin tasfiye gedileceğini savundu.

Melih Gökçek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a “uzun adam” dendiğini ifade ederek, “Biz uzun adamla birlikte uzun, ince ve çetin bir yolculuğa çıktık. Yol ne kadar uzun olursa olsun, yol ne kadar meşakkatli olursa olsun, yol ne kadar çetin olursa olsun fark etmez. İstedikleri kadar şantaj, montoj, dublaj yapsınlar. İstedikleri kadar kasetler, tapeler üretsinler. İstedikleri kadar kumpasa başvursunlar. Milletle bizim aramıza nifak sokamazlar” diye konuştu. Gökçek, AK Parti'lilerden, sandığa da sahip çıkmalarını istedi.

Melih Gökçek'in konuşması sırasında "Ankara'yı Gezicilere bırakmayacağız" yazılı pankart taşıyan bir helikopter, miting alanının üzerinde dolaştı.

AK Parti Ankara İl Başkanı Murat Alparslan da bu seçimin, milletin egemenliğinin, milli iradenin ve demokrasinin zaferi olacağını söyledi.

Alparslan, seçimde milletin kayıtsız şartsız hakimiyetinin ilan edileceğini vurgulayarak, Ankara’nın da milli iradeden yana olduğunu göstereceğini kaydetti.

Sahneye çıkan ilçe belediye başkan adayları ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Gökçek, birlikte vatandaşları selamladı.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com