AK Partinin referandum ziyaretlerini sürdürüyor!

AK Partinin referandum ziyaretlerini sürdürüyor!
AK Parti Uşak İl Teşkilatı referandum gezileri kapsamında başlattığı gezileri devam ettiriyor...

AK Parti Uşak İl Teşkilatı referandum gezileri kapsamında başlattığı gezileri devam ettiriyor. Uşak milletvekilleri Nuri Uslu ile Mustafa Çetin'in de katıldığı gezilerde AK Partililer vatandaşlardan 'evet' oyu istiyor.
AK Parti Uşak İl Başkanı Hilmi Alper ile AK Parti Uşak Milletvekilleri Mustafa Çetin, Nuri Uslu ve beraberindeki partililer referandum gezileri kapsamında Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti. Ziyarette esnafın sorunlarını aktaran Birlik Başkanı Sadettin Öztürk, referandumdan toplumun tüm kesimleri gibi esnafında hür iradesi ile oy kullanacağını söyledi. Paketin içeri hakkında esnafın çok fazla bilgisi olmadığını da iddia eden Sadettin Öztürk, AK Parti heyetinden odalara değişiklik paketi ile ilgili kitapçık göndermelerini talep etti. AK Parti İl Başkanı Hilmi Alper ise odaların tamamına kitapçık gönderdiklerini ifade ederek ihtiyaç olması halinde yeni kitapçık da gönderebileceklerini dile getirdi.
12 Eylül'de Uşak'tan güçlü bir evet çıkacağını öne süren AK Parti heyeti referandum gününe kadar aralıksız çalışacaklarını dile getirdi. İl Başkanı Hilmi Alper yaptığı konuşmada, “ Milletin önünü tıkayan engelleri bir bir kaldırmak için çalışıyoruz. Biz millete efendilik değil hizmet etmek için bu sevdaya başladık. Referandumda paket halkımızın büyük bir teveccühünü alacak. Bu paket ülkenin ve milletin ayağındaki zincirleri kıracak daha fazla özgürleştirecek bir adım olacaktır. İktidarımız süresince yaptığımız hizmetler, yapısal reformlar herkes tarafından bilinmektedir. Sağlık alanında atılan adımlar asla inkar edilemez. 8 yıl önce bu ülkede insanlar ilaç yazdırmak, tedavi olmak için uzun kuyruklar oluşturuyordu. İlaç alamıyor, istediği hastanede tedavi olamıyordu. Hastaneler hiç hoş olmayan, ülkemize yakışmayan durumlarla karşı karşıyaydı. Hastalar koğuşlarda çok kötü şartlarda yatırılıyordu. Bugün ise tek kişilik odalar, her türlü hijyen var. Artık ilimize dahi ihtiyaç olduğunda ambulans helikopterler hizmet veriyor. Sağlık için bu devrimi yapmaya katlığımızda da muhalefet bizi eleştirmiş, engellemeye çalışmıştı. Şimdi alınan sonuç ve verilen hizmet kalitesi ortada”dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com