AK Parti'nin Van çıkarması

AK Parti'nin Van çıkarması
AK Parti'li 30 milletvekili ve MYK kadın kolları üyelerinden oluşan 36 kişilik heyet, Van'daki temaslarının ikinci gününde kent merkezi ile ilçelerdeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi- AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletv

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, "Bizim için önemli olan düzgün bir şekilde, demokrasinin en kutsal simgesi olan sandığın korunması ve iradenin tam olarak yansımasının imkanlarının sağlanmasıdır" dedi.

AK Parti'li 30 milletvekili ve MYK kadın kolları üyelerinden oluşan 36 kişilik heyet, Van'daki temaslarının ikinci gününde kent merkezi ile ilçelerdeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, ev ziyaretlerinde bulundu.

Edremit ilçesindeki bir otelde sabah kahvaltısının ardından üçerli gruplara ayrılarak görevlendirildikleri ilçelere giden milletvekilleri, burada çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Van İl Başkanı Abdullah Aras ile merkez Tuşba ve İpekyolu ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek partililerle görüşen AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati, seçimlerde halkın iradesinin sandığa tam olarak yansıması için herkesin canla başla mücadele etmesi gerektiğini belirtti.

Tuşba ve İpekyolu belediye başkan adaylarının seçim bürolarına da giden Nebati, burada yaptığı açıklamada, demokrasinin en güzel tarafının, insanların kendi kaderlerine sahip çıkması olduğunu söyledi.

AK Parti'li 30 milletvekilinin Van'da çalışma yaptığını anımsatan Nebati, şöyle konuştu:

"Türkiye'nin birçok ilinden milletvekillerimiz var. Şu anda ilçelerimizde esnafı, vatandaşları ziyaret ediyorlar. Buradaki çalışmaları görmek bize keyif veriyor. Biz teşkilatlardan gelen milletvekilleriyiz. Kendi geleceğimiz için sandıklara nasıl sahip çıkılması gerektiği konusunda yıllarca ter döktük. Çünkü kendi geleceğimiz milletin, milletin geleceği de bütün Ortadoğu'daki mağdur insanların geleceği demektir. Biz burada ne kadar kardeşlik hukuku içinde hareket edersek ve bunu da tüm kesimlere yayarsak buradan bütün Türkiye'ye yayılır ve Allah'ın izniyle Türkiye adımlarını hızlandırarak büyümeye devam eder."

Seçimlerde herkesin canla başla çalışarak AK Parti'nin zaferi için ter dökmesi gerektiğine değinen Nebati, bu konuda teşkilat üyelerinin önemli olduğunu ve organize bir şekilde seçim öncesinde vatandaşları tek tek ziyaret etmesi, seçim sırasında da sandıkların korunarak halkın iradesinin sandığa yansımasını sağlaması gerektiğini kaydetti.

Nebati, seçimler sırasında devletin güvenliği sağlayacağını, Yüksek Seçim Kurulu'nun da tedbir alacağını hatırlatarak, en önemli görevin ise bireylere düştüğünü dile getirdi.

"Bizler kendimize irademize ne kadar sahip çıkarsak o kadar büyük bir irade gerçekleşmiş olur" diyen Nebati, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Seçmenlerle ilgili tüm bilgilerin bilinmesi ve ona göre çalışma yapılması lazım. Herkese gidin kendinizi, Van'ı anlatın. Sonra sandıktan ne çıkarsa başımız üstüne. Bizim için önemli olan düzgün bir şekilde demokrasinin en kutsal simgesi olan sandığın korunması ve iradenin tam olarak yansımasının imkanlarının sağlanmasıdır. Seçmenlerin hukukunu koruduğunuz zaman herkesin hukukunu koruyorsunuz. Bizim amacımız nefes alan herkesin hukukunu korumaktır."

Muhabir: Cemal Aşan
Yayınlayan: Levent Harman

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com