Akademik personel alımı

Akademik personel alımı
Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörlüğü, çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere 2 araştırma görevlisi ve 10 öğretim görevlisi alacak.

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörlüğü, çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere 2 araştırma görevlisi ve 10 öğretim görevlisi alacak.

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamaya göre, Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Moleküler Biyoloji Ana Bilim Dalı ve Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Yazılımı Ana Bilim Dalında birer araştırma görevlisi istihdam edilecek.
Rektörlük Enformatik Bölümü ile Kütahya, Simav, Gediz, Domaniç, Şaphane, Hisarcık meslek yüksekokullarına birer, Emet Meslek Yüksekokuluna ise 3 öğretim görevlisi alımında bulunulacak.
Adayların bu kadrolara başvurabilmesi için Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) veya Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavından (ÜDS) en az 50, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavından (ALES) ise en az 70 puana sahip olması gerekiyor.
Başvurular, istenen belgelerle 16 Aralık mesai bitimine kadar ilgili birimlerin yöneticiliklerine şahsen veya postayla yapılacak.
Ön değerlendirme sonuçları 21 Aralık'ta, 26 Aralık'taki giriş sınavının sonuçları ise 29 Aralık'ta ilan edilecek.
Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye, üniversitenin resmi internet sitesindeki ''www1.dpu.edu.tr/upload/personel/perilan0212.pdf'' internet linkinde yer verildi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com