"Akan Kan Durdurulmalı"

"Akan Kan Durdurulmalı"
Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Mehmet Karabekir, son günlerde yaşanan terör saldırılarına tepki göstererek, akan kanın durması için Hükümetin somut adımlar atması gerektiğini savundu.

Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Mehmet Karabekir, son günlerde yaşanan terör saldırılarına tepki göstererek, akan kanın durması için Hükümetin somut adımlar atması gerektiğini savundu.
Türkiye Kamu-Sen Kütahya İl Temsilcisi Mehmet Karabekir yaptığı basın açıklamasında son dönemlerde yaşanan terör olayalarını lanetlediklerini açıkladı.
Son günlerde her gün şehit olaylarına tanık olamya başladıkarını vurgulayan Karabekir, konuşmasını şöyle sürdürdü:
'Şemdinli ilçesinde askeri birliğe düzenlenen saldırıda 11 askerimiz şehit oldu 16 askerimiz de yaralandı. Hükümetin bölücülükle mücadelede sergilediği basiretsiz politika sayesinde, adeta terörizm ve bölücülük teşvik edildi. AKP'nin neredeyse sıfır kayıpla devraldığı terörle mücadele, gelinen noktada hemen hemen her gün şehit verdiğimizgüvenlik görevlilerimizin ailelerinin ve vatandaşlarımızın can güvenliğinin sağlanamadığı aciz bir sürece dönmüştür.' şeklinde açıklamlarada bulundu.
AKP'nin demokratik açılım projesini eleştiren Karabekir, bu proje ile birlikte terör olaylarının giderek arttığını da savundu.
Hükümettin terör olayları karşısında aciz kaldığını vurgulayan Karabekir, konuşmasına çarpıcı açıklamalarda bulundu:
'Hükümet bu kadar aciz duruma düşürülemez. Terör örgütü her gün saldıracak, her gün vatan evlatları toprağa düşecek, buna karşılık ülkenizde katil sürüsünün başı ağırlandığı saylardan örgütü yönetecek, terörist örgüt destekçileri cüretkar ortaklıkta gezecek. Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz milletimiz adına Türkiye Kamu-Sen olarak çağrıda bulunuyoruz. Açılım safsatasından derhal vazgeçilmeli, sözde demokrasi adına bölücü örgüt destekçilerine müsamaha gösterilmemelidir. Bebek katilinin İmralı'dan örgütü yönetmelerine izin verilmemelidir. Anayasa ve hukuku işletilmeli, demokrasi adına PKK'nın TBMM'de cirit atmasında, devletimize kafa tutmasına engel olunmalıdır. Bölücü örgütün bir kısım vatandaşlarımızın temsilcisi gibi gösterilmesine fırsat verilmemelidir.' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com